Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 19:57:28 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
vůle v motoru stab HH-100 PROSÍM PORAĎTE  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.12.2003 13:56 • Navratil
Prosím poradte.Nechal jsem si nainstalovat 85parabolu s natáčením HH-100.Začal mi kolísat signál z družic a když fouká vítr tak se parabola trochu pohybuje,zjistil jsem menší vůli na MOTORU. Je špatný motor nebo je to pouze rozladěné?Přímač mám Kaon.Některé družice jsou naladěny přes USALS a druhé ručně , může to mít na to také vliv? :o
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Parabola je na stožáru.  
09.12.2003 20:10 • Navratil
Parabola je na stožáru ,když jsem si ručně doladil Astru 19,2 a nepřejíždím tak se to drží.A ten servisman co si vzal za to 4000Kč a tvrdil 2roky záruka na seřízení a najednou nemá čas že je hodně práce.Jdou všechny stanice naladit přes USALS nebo se třeba krajní jako je HISPASAT nebo TURKSAT musí doladovat runě? Ten satelit jsem nechal nainstalovat segře v Praze a ten zmíněny servis man naladil jen 4 družice a to ručně ,ktere se po týdnu rozladily.
 
 
 
a drziak na parabolu je ukotve ...  
08.12.2003 23:46 • Mirec
a drziak na parabolu je ukotveny dobre? casto sa stava ze pri vetre a zlom upevneni drziaka vypadava alebo blbne obraz. ta vola na motoru tam urcite nejaka je, ale nie velka.
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist