Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 04:39:15 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
analogový satelitní přijímač?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.12.2003 08:58 • reibenkopf
Premyslim o koupi analogoveho satelitního přijímače,,poradte mi nejaky s dobrym pomerem CENA/vykon.
A jeste dotaz: kde najdu seznam toho co budu chytat pres Astru na tom analogu.
DIKY moc
Ps: Ma vubec smysl kupovat si dneska analogovy prijimac??
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Přehled programů  
24.12.2003 13:32 • Anonym
Na těchto www, nahoře odkaz "DRUŽICE" a hledej vlevo!
Programy pro astru: http://www.satcentrum.com/druzice/tv_r.p hp?system=analog&code=0192
 
 
 
Mám ho měsíc a jsem spokojen  
24.12.2003 09:30 • Aleš
Taky jsem řešil tuto otázku, nakonec jsem našel complet v "akci v Carrefouru (či jak se to jmenuje) za 1590Kč. Metronic SR-2000. Hrát to hraje , konečně jsem viděl po pětiletech kvalitní obraz (odstěhoval jsem se z města na vesnici, kde je houby příjem. Pomocí těchto stránek jsem se hodně naučil teoreticky a v praxi jsem si to ověřil. Je to pro mne taková malá příprava na digitál kvůli českým programům. (jestli na něj budu mít). Programů je tam dost, problém že jsem stará škola a neumím NJ.
Jo a komplet stál těch 1590Kč , a koaxiál + konektory + scart skoro třetinu ceny toho kompletu.
Já toho nelituju. Jestli chceš vědět něco víc tak se ozvi na mejl.
 
 
 
costa  
23.12.2003 09:47 • anonym
nie neoplati sa
 
 
 
Ono moc na vyber neni a podle ...  
20.12.2003 17:05 • gespa
Ono moc na vyber neni a podle mych zkusenosti, ty analogy co jsou bezne na trhu (a to vsechny), tak nic moc. I kdyz normalne behaji bez problemu, tak v obraze je vetsi sum, nez by mel byt. A neni to jen tim, ze jsem uz zvyklej na digital, kterej ma obraz vypiglovanej. Vzdycky kdyz ladim analog na prodej, tak jen cucim proc je to tak hruby. Jednou jsem se nastval, zapojil starej (ale velice slusne udelanej) analog receiver a i kdyz ani tenhle samozrejme nedosahoval cistoty digitalniho, tak prece jen byl obraz znatelne cistsi nezli u v dnesni dobe prodavanych analogu. Mozna uz prdej na vystupni kontroly, ci pouzivaj levnejsi soucastky anebo (a to nejspis) jsou to vyprodeje "nevyhovujici" kvality, ktery zustaly zastrceny nekde ve sklade na likvidaci a ted je s velkou slavou cpou na vychod...
Pomerem cena / vykon je nejlepsi ten nejlevnejsi, kterej najdes...
Pres Astru1 19.2°E muzes chytat cca. 40 stanic (Eurosport, DSF, MTV, MTV2POP, VIVA, VIVA Plus, Pro7, Sat1, RTL, RTL2, Super RTL, VOX, Kabel1, ZDF, ARD, CNN, ... podrobnej prehled by jsi mel najit i na zdejsich strankach v sekci Druzice v nejhornejsim radku...).
Za ty prachy (komplety už i od 1.850,-Kč) proc ne, nejakej smysl to urcite ma, i kdyz ja bych asi uz sel spis do digitalu, ale zalezi hodne na penezich, kolik do toho kdo chce investovat (digitaly jsou vetsinou v kompletech az od 5.000,-Kč) - ty dulezity stanice mas i na analogu v pro normalniho cloveka dostacujici kvalite a analog velice pravdepodobne jeste na Astre1 dalsi 4 roky pobezi (a mozna i vic).
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist