Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 12:54:13 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
nahravanie na video.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
22.12.2003 08:38 • majo
Potreboval by som poradit z jednym problemom.Prestahoval som sa so sidliska na dedinu bez kablovky a kupil som si svoj satelit,mam Slovlink,czechlink a UPC.Rozhodol som sa kupit aj video,ale tam mi nastal problem.Predavac povedal ze je u kazdeho videorekordera samozrejme ze mozem nahravat jeden program,zatial co budem pozerat iny.A tak som video zapojil k satelitnemu prijimacu a vsetko funguje,len neviem ako mam urobit by som sledoval napr Markizu a pritom nahraval film z HBO.POradte.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
rada  
05.01.2004 22:37 • makosko
neviem ako myslys nahravanie ale ak byvas na dedine neni problem kupa anteny na markizu sirokopasmova a ak mas antenu musis do pamete videa dat markizu cez normalny vstup a satelit cez euro koncovku a ked nahravas cez normal tak na videu mas kanal napr.1.2.3.podla toho na ktory si marku naladis a napr.HBO nahras ked na videu mas na displey vysvietene AV .Lebo nepises ci chces nahravat markizu a HBO oba zo satelitu alebo mas ob.antenu a satelit.Neviemci je to jasne ak nerozumies napis.
 
 
 
Nahravanie  
27.12.2003 21:11 • Duzu
Toto nahravat mozes,len ak mas 2 satelity a min 2 konventory,pises ze si si kupil, druhy potom musis mat Philips,lebo na SK nepredavaju samotnu UPC kartu,inac Ti nemoze ist naraz signal z Eurobirdu a z Astry 19.
 
 
 
Ovsem pokud tu markizu a hbo m ...  
22.12.2003 09:31 • Franta
Ovsem pokud tu markizu a hbo mas pres satelit, tak pokud vim, nelze se na jeden program divat a druhy nahravat, to bys potreboval 2tunerovy prijimac.
 
 
 
jednoducho  
22.12.2003 09:02 • kubac
Na videu si zvol kanal z ktoreho chces nahravat (napr.E1...) a na telke ten co chces pozerat!
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist