Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 16:04:05 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Cryptovorks modul a slovak-link karta  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
22.12.2003 15:08 • Jimmino
Mám asi starý modul Cryptoworks, kúpený v 2001 spolu s čiernou kartou Czechlink. To všetko v Humexe 5400. Teraz som dostal kartu slovak-link a nefunguje. Pýtal som sa v obchode, kde mi vysvetlili, že treba nový modul Cryptoworks ak to chcem legálne s registráciou. slovak-link kartu som dostal bez zmluvy ako dar a je mi jedno či to bude fungovať legalne alebo nie. Je jediným riešením kúpa nového CAM modulu? Nejde to nejako lacnejšie vyriešiť, aby mi išiel aj Czech aj slovak-link? Ďakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
cryptoworks modul  
14.09.2004 15:35 • Tony
otazka: asi po 5ti letech mi prestal fungovat Cryptoworks modul od Philipsu. Karta na Czechlink pracuje... nejake napady? nechce se mi dat 3tis KC za novy modul. Diky
 
 
 
RE  
27.12.2003 19:12 • Duzu
V Humaxe F1CI si zial uz nepomozes,novy SW uz zrejme nebude,tiez to mam tak uz rok skusal som to i z multiprepinacom,to iste,pred rokom navyse nebola napln do blokera pre stary modul CW 1.14,takze ak chcem nahravat z CzechLinku ,SK vytiahnem,teraz to navyse robi i pri prepinani volne vys. na kodovane.
 
 
 
Problém - Slovak Link + Czech Link na Humax F1 CI  
26.12.2003 18:34 • Marek
Prosím o radu. V Humax F1CI mám 2 CI moduly s kartami na Czechlink a slovak-link. Všechno funguje, ale při přepínání mezi programy (czechlink + FTA, mimo Slovak Link) se vždy otevře okno "nemáte oprávnění sledovat...", které jde odkliknout, ale otravuje to. Když vyndám modul s CzechLinkem, je všechno OK.
Nevíte někdo, čím to je a jak se toho zbavit? Prohazování a míchání modulů a karet nepomáhá. Karta slovak-link navíc nefunguje ve starším modulu CW...
 
 
 
Posielam mail  
22.12.2003 20:10 • Jimmino
juraj.kuchar@post.sk
 
 
 
Da sa to ...  
22.12.2003 16:39 • Ylva
Treba blocker z naplnov do Pic 628 a bude to makat i na starom module Ak mas zaujem nechaj tu odkaz alebo e-mail. :D
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist