Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 12:55:31 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
S.O.S. HUMAX 5400  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
25.12.2003 17:52 • dmmidi
S.O.S. - HUMAX 5400Z
Pomôžte, prosím! Po naládovaní neznámeho HDF (L137.hdf) cez Humax Uplaoder 1.5 - Tux Of Humax mi úplne odišiel prijímač a po pokusoch o restart mi len zabliká zelená ledka na displayi a zostane vypnutý? Neviete niekto kde je problém, alebo je to len náhoda a odišlo mi niečo iné? Keďže v tomto sviatkovom období sú všetky servisy zatvorené, nevie mi ho niekto opraviť za odmenu? Prosím píšte na mail dmmidi@post.sk, alebo sem!

<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Koniec S.O.S.  
27.12.2003 16:55 • dmmidi
Vdaka vsetkym za snahu! Problem odstraneny vdaka sikovnemu panovi Emanuelovi.
POZOR TEDA NA L137.HDF
 
 
 
nepomoze ti ani parabola.cz, p ...  
26.12.2003 20:22 • anonym
nepomoze ti ani parabola.cz, proste ako to tu uz bolo napisane mas odfajceny loader a skoncil si, doma s tym nic nezmozes
 
 
 
ja by som ti mohol poradiť , ž ...  
26.12.2003 13:28 • anonym
ja by som ti mohol poradiť , že by si mohol nájsť na nete (napr. www.parabola.cz) softvér do tvojho prijímača (aj podľa ID,...) a skúsiť to znova. Inak daj túto otázku na už spomínanú adresu
 
 
 
dmmidi S.O.S. HUMAX  
26.12.2003 10:09 • dmmidi
Dakujem za rady. Ma s tym niekto aj skusenosti? Inak som z Blavy
 
 
 
Pomoc tu existuje, ide len o t ...  
26.12.2003 09:44 • no teda
Pomoc tu existuje, ide len o to, ze ti odisiel zavadzac a ten tam navratis len tak, ze vypajkujes svaby a nahras do nich externym programatorom novy obsah. Pracicka na par hodin, cenu odhadujem na 5-6 tisic. Urobia ti to v kazdom servise Humaxov.
 
 
 
jak asi bezpecne  
26.12.2003 00:00 • anonym
tady je jak bezpecne
www.parabola.cz/abc.php?show=h5400p_to h23
vim ze tobe to uz nepomuze ale
 
 
 
Jo, jo... komu není rady....  
25.12.2003 19:11 • Jirka
Rozluč se s představou, že to půjde jednoduše zpravit. Zřejmě si natáhl software tzv. Killer. Píše se o něm na všech německých Boardech co se zabývají Humaxem. A prý je dokonce ze Slovenska nebo Slovinska. Tento soft Ti zničí paměť RAM a hlavní paměť, jestli si to fakt natáhl tak se prvně zeptej v servise kolik to bude stát. Myslím, že levnější bude nový přijímač. Ještě poznámka: Hlavně že si to věděl, že soft je neznámý. Normální lidé používají certifikované softy a to ze stránek Tux On Humax a nemůže se Ti nic takového přihodit.
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist