Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 26.04.2024 - 02:04:30 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
otazka na motor a pripojenie  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
09.01.2004 15:44 • tomko
Chcel by som sa opýtať či sa niečo stane ak koaxiálny kábel nadpojim ďalším koaxiálom (aby som mohol dať napojiť motor) pomocou f-spojky. Samozrejme že by som ho aj zaizoloval (pomocou izolačnej pásky, ktorí používaju elektrikári). ***Druhá otázka - ja viem že sa to tu omiela stále a stále ale korý motor je vhodný ma humax5500? aby nezamrzáaval a aby mal najväčšiu eleváciu). dík
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
re formik  
09.01.2004 19:35 • tomko
Kôli tomu (ja síce mám jednu parabolu - ale to mám pre iný prijímač), že doteraz som mal zapojený na inej parabole (teda jedna parabola - dva prijímače) a tento prijímač humax5500 chcem dať na motor. Ale nastava problém že koaxiál mám už v stene resp. ide mi aj cez strechu a dalšie resp. výmena koaxiálu je nemožná. Ja viem, že koax. ide najprv do motoru a odtial ide do konventoru, ale to mi nevyde jeho dlžka. Chýba mi tak 1-1,5m. Čo sa týka motoru - ja som si vôbec nevybral , ale prečo nie SM2 (to nie preto , že by som ho chcel , ale v čom je chyba resp. v čom je zlý). Ty máš Humaxa - z ktorým maš skúsenosti? Nezamrza ti to? Ktorý motor používaš? Dik
 
 
 
Kludne to mozes nadpojit. Samo ...  
09.01.2004 16:21 • formik
Kludne to mozes nadpojit. Samozrejme, spojene miesto treba dobre zaizolovat.
Teraz ma napadlo, naco chces nadpajat kabel? Vsak k parabole uz jeden natiahnuty mas, ten z konvertoru prepojis na diseqc motor a medzi motor a konvertor das dalsi kabel. Ziadne "studene" nadpajacie body tak nebudes vytvarat.
Motor? DG-120 alebo HH-100 (120), hlavne nie SM2 !!!!!
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist