Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 05:14:21 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
Volne vysiel. BBC v Bratislave a okoli?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
15.01.2004 15:20 • Peter
Chyta niekto BBC 1, 2, atd. v Bratislave a okoli? Aku velku parabolu na to treba?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
A čo máte skúsenosti s Panamas ...  
16.01.2004 21:12 • tomko
A čo máte skúsenosti s Panamasat-om? Dá sa chytiť (fox sports,...)
 
 
 
vidim, ze su tu taktiez ludia ...  
16.01.2004 12:25 • marvin
vidim, ze su tu taktiez ludia co to myslia vazne ... mam 120cm parabolu a byvam nedaleko Trencina
ani so Seasatom/W4 ani s Astrou 2D som nepohol
tunajsi predajca mi povedal ze ani so stvormetrovou parabolou by mi to neslo, no mozno pol dna by to bolo sledovatelne, ale inak by mi to vypadavalo
avsak ak by som chcel Sesat tak tam by mi velka parabola pomohla
co vsak z toho ked je to vo Viaccess 2
 
 
 
vidím, že na oboch fórach si z ...  
16.01.2004 11:05 • televisa
vidím, že na oboch fórach si získal super odpovede... :-(
Priama odpoveď na tvoju otázku je - nie.Som asi 20 km od BA.
Jeden deň som však, na moje veľké prekvapenie, zachytil signál na kmitočte Astry 2D (s najväčšou pravdepodobnosťou to bolo na 10847V - ale teraz to z hlavy fakt neviem) - signál bol však nestabilný a kvalitu dosahoval maximálne 16%. Pri pokusoch s jemným posúvaním antény (ale len z príjimača - lebo počasie na babračky na streche zrovna nie je) som dostával len to isté - max. 16%. Tento jav som pozoroval okolo 19 hodiny. Takýto výsledok sa mi už ale nepodarilo získať v iný deň - príjimač sa síce tvári, že niečo chce "poskladať" ale po nejakej chvíli vypíše klasické "No or Bad Signal". Je však pravda, že naskočenie hlášky je o poznanie neskoršie ako napríklad pri H-polarizovaných frekvenciách, kde hláška naskakuje ihneď po prepnutí.
Musím však povedať, že anténu som si nastavoval sám, bez akýchkoľvek meracích prístrojov, len na princípe - viem, kde je juh a poznám približnú eleváciu antény. Momentálne "pracujem" v podstate k spokojnosti na úseku 45E až 30W. Problematické sú zatiaľ 2 saty - Eutelsat W4 na 36E a Nilesat na 7W.
A to najpodstatnejšie na záver - mám iba 110 cm anténu a LNB 0,6.
Určite ti odpoveď nepomohla, ale aspoň je o čosi konkrétnejšia ako tá o chrípke...
 
 
 
Ja som chytil a som dalej na vychod  
15.01.2004 16:24 • anonym
Ja som chytil, ale len chripku :o)
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist