Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 05:44:07 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Humax-EPG-azbuk a  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
23.01.2004 13:51 • andrej s.
Zdravim vsetkych.Poradte,prosim,co mam urobit aby EPG pisal azbukou.Naucil som sa citat simboly ale to neni ono(humax5500,NTV+).Dakujem.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Dakujem pekne za odpovede.Cez ...  
27.01.2004 08:27 • anonym
Dakujem pekne za odpovede.Cez satelit AU na humax5500 neide.Humax.com pocitac nenatahuje(skor je vadny pocitac nez stranka,musim skusit z ineho).Existuje dalsia stranka?Prosim, co je to OS?(som iba radioamater).Kartu NTV+ mozno kupit len v Russku,Bielorussku,Kazachstane a na Ukraine.Na Ukraine nie je mozne dokupit NTV+SPORT(autorske prava).Ja to mam na sestru v Moskve.Kartu nie je mozne vyvazat do zahranicia, ani pereslat postou. Dokonca nesmies ju davat tretej osobe!Ale to su zvasty, nikdo to ne kontroluje.Hlavne aby sa platilo.V zmluve uvadza sa len adresa montazi appratury(musi byt na uvedenych uzemiach!) a kontaktna adresa-ta moze byt aj v zahranicji ale to uz tak podrobne tieto vecy nepoznam.Najjednoduchsie - urobit to na niekoho zijuceho tam.Samotna karta stoji 49USD(za zapnutie). Bazovy paket 18,95USD za mesiac.Rusi pisu 18,95 y.e.-uslovnych jedinic-co je to iste ako USD.Pozri www.ntvplus.ru - ja platim cez tuto stranku kartou MASTERCARD - ziadne poplatky, je to najvyhodnejsie a najrychlejsie.Budes mat otazki -napis hoci aj tu(postu malo kontrolujem).Pozri aj www.rtvi.ru - kartu kupis najblizsie v Rakusku ale je velmi mastna-150EU na pol roka,aj paket je maly.Pozdravuje Andrej S.
 
 
 
Da sa aj zo satelitu update urobit  
25.01.2004 13:57 • Ukrajinec
OS z azbukou sa da nahrat aj zo satelitu cez autoapdate , ale su tam v niektorych menu chybicky ( ne viem ci su podobne chyby aj na webe ) . Mam po teme otazku : kde na Slovensku sa da zohnat pristupova karta na NTV+ ? cena ?
 
 
 
iny firmware  
23.01.2004 15:33 • imko
Nahraj si tam OS s azbukou. Verzie najdes na www.humax.com.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist