Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 03:49:53 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
iternet cez satelit  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.01.2004 14:01 • anonym
Ahoj
Na stranke o SS2 som objavil soft ktory by mal prijimat internetove informacie so satelitu- DVB Workshop 2.71
Po naistalovani mi naozaj zacal stahov nieco do suboru Stream.bin Cim sa tento subor do otvorit? Su to
net stranky alebo informacie o setelite ci nebodaj teletex??? Ma niekto skusenost s prijmom dat so satelitu?
Mam na mysli takym sposobom ze nemam pevnu linku cize pripojenie na net a chcel by som prijimat internetove data
do pocitaca krore si niekto iny vyziada,alebo stranky ktore prave idu vzuchod tak aby mi stiahlo do compu.
Jeto vobec takle nieco mozne bez pripojenie na net ci je to BLUD?? Vdaka Matej
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
nefunguje to skusal som to ale ...  
06.02.2004 11:31 • anonym
nefunguje to skusal som to ale nic data m to prikima ale nevie ich rozpoznavat
na astre ide ale stahuje iba sex obrazky ja chcem MP3
 
 
 
Samozrejme  
30.01.2004 08:54 • anonym
jednoducho sa to da robit pomocou progdvb a modulu prog file grabber a data pid scanner, myslim, ze vsetko je to na www.progdvb.com
Po instalaci a nascanovani datovych kanalov cez data pid scanner, prevedeni hodnot zo scanneru do prog file grabber a !!! vytvoreni adresarovej struktury podla path v prog file grabber !!! sa do vytvorenych adresarov zacnu zachytavat vsetky subory, co letia zo satelitu konkretneho internetoveho providera. Funguje to na EON Eutelsat W3, inde som to neskusal.
Samozrejme, iste existuju aj ine sposoby.
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist