Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 17:30:02 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
prevádzkovateľ internetu  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
19.03.2004 12:19 • internet
Chcel by som robiť prevadzkovaťela internetu a šíril by som signál mikrovlnkou koncovým užívaťelom.
Poradí mi niekto aké zariadenie musím mať ja na príjem internetu ? Čítal som o obojsmernom satelitnom
internete, ale sa mi to zdá byť dosť drahé. Zariadenie stojí cca. 150 000sk a mesačné poplatky pri 50 užívatelov je 40 000sk.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
re: satelitny internet  
21.04.2004 22:44 • WolfSK
msv - prezrad uz, ze ktory provider má hw za 52000 a mes. poplatky za 4790. URL ak by si vedel napisat... Alebo ze by od ZSR a. Orangeu? Nechapem.
 
 
 
RE: internet  
20.03.2004 20:32 • Jano11
Pozri si http://www.skfree.net/
 
 
 
Satelitny internet  
20.03.2004 13:22 • msv
Nepocuvaj tych dvoch, zjavne v tom nemaju ziadne skusenosti.Co sa tyka sat internetu, zariadenie na obojsmerny internet stoji cca 52000 Sk bez DPH a mesacny poplatok je cca 4790 Sk bez DPH.Rychlostou sa to vyrovna DSL.Co sa tyka conectivity, tak najlacnejsiu maju ZSR a potom Orange.Tieto veci sa tu nedaju rozoberat, je to na dlhsie.Potrebujes NAT-prekladac IP adries, TS-traffic shaeper, a nejake AP najlepsie s atmel chipsetomTo su v podstate najzakladnejsie veci na vysielanie, len to musis ohlasit na telekom.urad.Na strane uzivatela potrebujes AP a sietovu kartu v pocitaci.
 
 
 
Káždá rada drahá.  
19.03.2004 21:10 • Miloš
Oteckovu platobnú kartu a budík. Zobuď sa. Ušiel ti vlak. Budeš to mať stratové ako šľak.
 
 
 
tiež podnikatel.  
19.03.2004 18:21 • tiež podnikateľ....
tvoja otázka je podobná ako táto.: Chcel by som vyhrať na športke.Nevie náhodou niekdo aké čísla budú ťahať koncom týždňa?..... :D :D :D
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist