Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 07.05.2024 - 17:03:41 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
Vcetci ktori maju zaujem /berg ...  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
12.08.2004 16:05 • buzzfuzz
Vcetci ktori maju zaujem /bergen, tomko, VHR a iny/ na tvorbe support webu premiumx /a nie len pasivnu/ poslite mi mail na premiumx2004@yahoo.com
mam graficky navrh webu. poslem vam ho obratom v pdf-ku. Treba sa dohodnut vopred na grafike aby sa potom pocas programovania nemuselo nic menit.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
@Prémium web  
13.08.2004 17:01 • gespa
No koukám, že se nám tady začíná rodit cosi velice zajímavého!
-
Web alá Prémium.cz by bylo něco, co opravdu stojí za uznání - o to víc, pokud by byl realizován hlavně fanoušky tohoto receiveru.
Musím říci, že již před dnes začínajícími aktivitami jeho fanoušků se jejich autorům hluboce klaním a pokud to dotáhnete do konce, tak máte můj bezmezný obdiv a uznání.
-
Hodně štěstí - je radost pozorovat aktivitu satfandů směřovanou správným a užitečným směrem. :good:
 
 
 
Právě jsem poslal (se svolením ...  
13.08.2004 09:19 • Raul
Právě jsem poslal (se svolením buzzfuzz) jeho návrh na adresu redakce@satcentrum.com Raul.
 
 
 
to VHR  
13.08.2004 09:08 • premiumx - buzzfuzz
posdlal som ti to na redakcni mail.
 
 
 
vhr  
13.08.2004 08:59 • VHR
Na vysvětlenou - myslel jsem, že se to tu už obecně ví :)
VHR je novinářská (a radioamatérská zkratka OK2VHR) mého jména - jmenuji se Václav Hrubec. Jsem také šéfredaktorem (a jedním ze spolumajitelů) webů satCentrum a tvCentrum, pokud píšu za celou redakci, užívám mail redakce@satCentrum.com, pokud za svou osobu - pak hrubec@satCentrum.com.
Jako soukromá osoba či za firmu VHR (jsem živnostník, vč. plátce DPH) užívám mail vhr@vhr.cz.
Proto odlišuji v reakcích a v diskusích své osobní názory - pod nickem -vhr- od "oficiálních" redakčních, podepsaných jako Redakce satCentrum.
Dfm., že jsem to dostatečně vysvětlil ;) Nicméně ani na jeden mail mi od vás nic k Premium X nedošlo :D
 
 
 
To je sranda, a já myslel, že ...  
13.08.2004 08:50 • Raul
To je sranda, a já myslel, že VHR je něco jako v ladimír h rubec r edakce, a ten tě žádá abys mu to poslal, jestli je ještě další vhr nevím. Každopádně redakce rovná se ten HLAVNÍ co doho mluví. Raul.
 
 
 
berge a tomko to uz videli ale ...  
13.08.2004 08:25 • premiumx - buzzfuzz
berge a tomko to uz videli ale na vhr nemam mai. Kludne to posli, pokial ti to nebude robit problemi, vsetkym ktory maju snahu niecim prispiet, nevadi mi to. Sak ide o dobru vec. diki
 
 
 
Nechci se do toho moc plést, j ...  
13.08.2004 06:52 • Raul
Nechci se do toho moc plést, je to tvůj graf. návrh, tvoje dílo a já ho nikomu (leda bys s tím souhlasil) posílat nebudu, ale ten bergen, tomko, vhr sem svoje maily poskytli, takže jim to můžeš rovnou poslat ať se k tomu vyjádří. A ta výzva, aby se ozvali všichni další kteří mají zájem, k té se připojuji. Raul.
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist