Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 07.05.2024 - 20:42:58 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
web PremiumX na satcentrum  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
16.08.2004 07:46 • raul
Zdravím redakci tohoto webu. Přes víkend jsem trochu přemýšlel o sekci premiumx na zdejším situ, a v pátek páteční konzultoval tuto věc s přítelem buzzfuzz. Jsme nadále toho názoru, že ona dočasnost spec. stránek by mohla být trvalejšího rázu (asi jako přítomnost sovětských vojsk na území ČSSR). Co se týče složky diskuze, tak to by opravdu šlo, že byste přidali zvláštní sekci do obecné, ale chtělo by to, aby se tamější příspěvky neobjevovaly automaticky v těch obecných (pro návštěvníky, kteří o PremiumX nestojí) ale až po vstupu do záložky PremiumX - a naopak, pokud už v sekci PremiumX jsem. Menu po vstupu do sekce PremiumX by mělo mít členění, které je patrné z návrhu stránek buzzfuzz, doplněné ještě o položku dekódování, kde bychom aktuálně uváděli pakety a programy, jež lze aktuálně přijímat, včetně jejich ID a seznamu kanálů - nikoliv však kódy, to bychom vlastními silami nemohli stále aktualizovat. Pokud by bylo možno vytvořit "skrytý" prostor pro "adminy", kde bychom si mohli posílat mezi sebou i vám dokončené i nedokončené články soft apod., a další věci určené i neurčené zatím k publikování (rozdělit - na hotové články, které byste publikovali a na nehotové, které byhom si mohli "skrytě posílat"). Pak by byla určitě potřeba sekce linx odkazy na cizí stránky o premiumx, na stránky o kódech apod. Raul.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
OK :good: ...  
16.08.2004 16:10 • tomko
OK :good:
 
 
 
Budeme to na 99 percent po doh ...  
16.08.2004 16:00 • buzzfuzz
Budeme to na 99 percent po dohode s raulom, zatial, riesim nie vlastnym webom ale umiestnenim tuna na satcentre. a budu tam aj tie prehlady paketom ktore funguju.
 
 
 
to buzzfuzz - dosatli si moje ...  
16.08.2004 15:46 • tomko
to buzzfuzz - dosatli si moje návrhy a nápady čo by tam mohlo byť? Nejde mi o pochvalu :D ale o to či so netrepal hlúposti a či aspoň niečo z toho je reálne ;)
 
 
 
cau raul, pokusal si sa napisa ...  
16.08.2004 10:59 • buzzfuzz
cau raul, pokusal si sa napisat nejaku presnu strukturu ktoru bi to malo mat? Bolo by to urcite potrebne dat presne na papier, aby sa to potom nemuselo menit ked to bude funkcne lebo nas webmaster nakope. hihi
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist