Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 07.05.2024 - 11:33:36 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
caute  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
17.08.2004 08:14 • buzzfuzz
vsimol som si na zotese je 8000FG dalsie dva novsie firmware. mate to niekto skusene co je tam nove? celkom nechapem preco k tomu neumiestnia posrani txt subor s novinkami alebo opravenymi vecami.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
8000FG  
22.05.2006 19:37 • jiri
Já používám stránky www.premiumx.nl a po jednoduché registraci najdeš firm. i s vysvětlením popř utility. lovu zdar :))
 
 
 
Presne tak potrebujeme sa dost ...  
17.08.2004 08:57 • buzzfuzz
Presne tak potrebujeme sa dostat aspon na uroven aby sme to dostavali v case ako ty rusaci, skor ako na zotese kde su uz final verzie. Takze ak nas maly_mike citas a chces byt s nami nadalej kamarat :D tak skus zapracovat. dakujem. hihi
 
 
 
ad. buzzfuzz  
17.08.2004 08:51 • Raul
Rusáci akum, ronin berou soft od prostředníka, jak nám popisoval nedávno maly_mike. Každopádně alespoň Ronin ho má dřív než je na zotos a na žádost ho (většinou) posílá na mail.. Ale myslím, že lepší by bylo kdybysme postoupili o ten stupínek výš, a byli v té poslounosti alespoň na úrovni Ronina, teda, spíš oslovit znovu maly mike, protože furt něco někde štrachat na allrussian, když má ronin dost starostí o své krajany - no nevím. Každopádně je na allrussian dobře obsazená diskuze, kde se dá dovědět mnohem víc než na premiumx.org. Až budeme mít tu vlastní sekci zde, asi sem občas někdo jako ronin i zabrousí, zvlášť rusáci, kteří žijí v německu - hodíme pak link na své stránky do té jejich diskuze, a pak bychom navázali užší kontakt. O MII kartě jsem taky přemýšlel, podle info, které jsem někde četl se dá sehnat i pod 2 tisíce Kč, programátor phoenix. Jestli ale bude fungovat ve čtečce, to nevím. Raul.
 
 
 
vsimol som si ze na ZackYFiles ...  
17.08.2004 08:48 • buzzfuzz
vsimol som si ze na ZackYFiles je diskusia o premiumx,a celkom je tam toho dost, este tak vediet po spanielsky.
 
 
 
Jasne to je super. Tak sa ho s ...  
17.08.2004 08:38 • buzzfuzz
Jasne to je super. Tak sa ho spitaj odkial bere ten soft on skor. Este jedna otazka, nepoznas niekoho kto mam premiumx a napr MII kartu na conax? zaujimalo bi ma ci to gunguje v pohode v hornej citacke.
 
 
 
buzzfuzz, všiml jsem si, že do ...  
17.08.2004 08:34 • Raul
buzzfuzz, všiml jsem si, že do zdejší diskuze už přidali téma premiumX a magazín je smazaný. Takže už se nám to připravuje. Raul.
 
 
 
raul som mladsieho data vzniku ...  
17.08.2004 08:28 • buzzfuzz
raul som mladsieho data vzniku a rustinu som nestihol, vies mi to prelozit? diki :D
 
 
 
No, tak je to trochu paskvil - ...  
17.08.2004 08:27 • Raul
No, tak je to trochu paskvil - ta azbuka po vlepení do tohodle fóra? akum píše, že polsat jede v AU. Je trochu pozměněné menu antena config, kde prý ubrali položku antena number, přidali ruštinu jako alternativní jazyk a něco s hodinama. Píše, že jesti pojede dobře AU na polsat, bude toto obsaženo ve verzích pro ostatní modely. - Jenže Polsat stejně brzy bude KO - dodávám já. Raul.
 
 
 
Přítel akum má tento receiver ...  
17.08.2004 08:22 • Raul
Přítel akum má tento receiver a píše:
Приве 090;!
уже новый вышел 1.58 ,испра 74;ленно АУ на Пол**ат,&# 1089; 1.57 АУ работk 2;ло,но некорk 7;ктно-01 ключ апдейm 0;ился с ошибкl 6;й,с 1.58 вроде испраk 4;или;(ещ е не грузиl 3;).В 1.57 убралl 0; "Антен 072; номер" из меню конфиk 5;ураци 081; антенm 9;,добав&# 1080;ли русскl 0;й во второl 1; аудио язык,п 86;дкоре&# 1082;тиров али часы,о 89;тальн&# 1086;е все аукаеm 0;ся и работk 2;ет как преждk 7;,все-ОК Софт вышел сегодl 5;я ,и если с АУ на полякl 6;в все будет ОК ,навер 85;о появиm 0;ся на все моделl 0;. Raul.
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist