Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 07.05.2024 - 23:49:13 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
PremiumX -conax  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
23.08.2004 22:54 • pavel
Poraďte mi jak mám zadat key 21, nějak se nemohu dostat z při ručním zadávání z key 20 .Dík pavel
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Aj mne sa stavalo ze ked isli ...  
24.08.2004 09:41 • buzzfuzz
Aj mne sa stavalo ze ked isli na 21 stale som tam mal 20. robilo to to ze som tam ladoval napln do funky a potom to zblblo. musis nahrat na novo firmware a urcite tam budes mat 21. Od casu ked som tam prestal davat naplne pre funku a zadam nove kluce cez ovladac alebo v prpade conaxu cez conaxeditor tak to funguje na 100 percent.
 
 
 
Protože zatím nelze přepínat v ...  
24.08.2004 06:51 • Raul
Protože zatím nelze přepínat v menu mezi klíči 20 a 21 je potřeba se do key conax dostat nikoli volbou conax v nabídce kódovacích syst. ale přes current channel. Pakliže je navolen program v conaxu, měla by se po volbě modré tlačítko + current channel objevit příslušná vyžadovaná sada klíčů ext a mod (E a N) automaticky - tedy buď 21 nebo 20. Jinak je opravdu lepší dohrát tam ty klíče přes PC, protože editace je zdlouhavá. Raul.
 
 
 
No právě , mám tam 0x20 . :( ...  
23.08.2004 23:49 • anonym
No právě , mám tam 0x20 . :(
 
 
 
key 21  
23.08.2004 23:40 • VHR
Musíte najet na program, který je v Conaxu, dát modré tlačítko F3 a podívat se na první řádek Curent Channel Key, zda tam je 0x21. Pokud je, máte vyhráno a můžete ládovat ručně obě tabulky E1 a N1 - což obnáší 8 řádků s osmi dvojicemi a to celé dvakrát. Což je práce na asi 12 minut bez překlepů :) Proto je mnohem lepší připojit počítač přes nulmodem kabel na RS232, spustit UpDown 1.20 či 1.21 - connect - send - a odeslat platný soubor con21c.bin či con21p.bin z uploadu tohoto webu. Pak to stihnete za půl minuty. Hodně štěstí a co nejméně překlepů :good:
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist