Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 07.05.2024 - 21:12:39 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
to raul  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
24.08.2004 12:47 • buzzfuzz
caves, chces aby to tam umiestnili priamo alebo to tam zavesili na stiahnutie? ak na stiahnutie tak bi som to prerobil do PDF formatu a bude to urcite mensie. Ak mas tie fotky co su tam tak mi ich posli. su tam v dost mizernej kvalite. ja ich prerobim do viditelnejsej a urcite budu tiez male/velkost/. Diki
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Souhlasím s tím, že každopádně ...  
24.08.2004 14:23 • Raul
Souhlasím s tím, že každopádně lepší než .doc je formát pdf, už proto, že office každý nemá ale readera si naopak může stáhnout každý. No ale ty fotky nemám, jedině na http://www.iev-weiss.de/download/Premium _X/Foto/ jsou nějaké 4 fotky ve formátu jpg. Zkus se podívat. Raul.
 
 
 
Myslel som konkretne ten doc s ...  
24.08.2004 14:05 • buzzfuzz
Myslel som konkretne ten doc subor bi som prerobil do pdf /urcite je to prjatelnejsi format a urcite bi nemal 3,5 MB/, preto ze ci nemas tie fotky co su tam zkomprimovane v lepsej kvalite.
 
 
 
Co myslíš? Jestli to schéma za ...  
24.08.2004 13:14 • Raul
Co myslíš? Jestli to schéma zapojení z kritters, tak jsem myslel aby to tam umístili na stáhnutí - do downloadu v zapakovaném tvaru. Ta sekce download by se měla upravit tak, aby odkaz na zotose byl o úroveň níž, tedy po kliknutí na download by se otevřelo prázdné okno, kde by kromě linku na zotose byly jen ikony a soubory (s popisem jako v uploadu), které tam za účelem downloadu budem přidávat. Jde o to aby ty soubory v downloadu tam byly celé, ať už to má 0,1 nebo 10 MB. Jinak redakci jsem zkoušel posílat něco jiného - český překlad návodu k PremiumX ve formátu doc a holandský návod s obrázky. Tyto soubory měly po cca 2,5 MB v zipu. Nepodařilo se, mám malou schránku na seznamu - tak jsem redakci zkoušel psát, jestli vymyslíme něco jiného? Raul.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist