Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.04.2024 - 08:44:56 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
Sk* Italy  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
13.09.2004 07:58 • Amigo
Jde Vám sk* it? Ja mám tmu!
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 16   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Na jiném fóru jsem získal info ...  
14.09.2004 13:56 • Amigo
Na jiném fóru jsem získal info, že funguje náplň wholetthedogout i v premiux, ale mel bych dotaz, kterou cas naplne do titanky poslat?
 
 
 
Prosím také čím nakrmit eeprom ...  
14.09.2004 08:23 • Josef
Prosím také čím nakrmit eeprom pro sk* it - (prima fila, calcio) na 13°E. Zkoušel jsem nový file Eprom_14-09-04_Hevalcano.hex a stále tma.Díky
 
 
 
Prosím vás, můžete mě tedy por ...  
14.09.2004 07:22 • Amigo
Prosím vás, můžete mě tedy poradit co dělat? Mám jenom univerzální čtečku a titanku, jakou náplň mám tedy použít.
 
 
 
@buzzfuzz  
13.09.2004 22:24 • vhr
Ahoj, podle mne OS není důležitý (mám tam myslím pořád 1.06), zdá se mi, že závisí jen na flash souboru, zda to čte či ne. Dokonce teď jsem zasunul do mainboardu do Premia original gold modul (sky chip) a zmizela mi z menu záložka smart cards, ale přesto to vše dekóduje OK - i CW. Na Gold modulu jede na HB Full X-2XM a další..., ale hlavně se to nehádá s kartou ve čtečce.
 
 
 
to whr  
13.09.2004 21:16 • buzzfuzz
Aky OS mas v titanke? Ked som tam mal OS1.06 a subor 6v1 co je pre MM,MR RAGON atd nefungovalo to v astone ani v hornej citacke ju vobec nenaslo. Teraz som tam dal subory pre aston /cisto na S2/ ale s OS1.03 kvoli mojmu astonu1.05 a cuduj sa svete ide to aj hornej citacke takze je v tom pekny chaos. Treba skusit ci je dolezity OS v titanke pre cinnost vrchnej citacke.
 
 
 
Ale mě titanka s těmi soubory ...  
13.09.2004 19:54 • vhr
Ale mě titanka s těmi soubory normálně ve čtečce na italy fachá. Jdu tedy vyčíst z ní nové keys ;)
 
 
 
Oh bóže děkujeme Zotosovi!!! ...  
13.09.2004 15:58 • Amigo
Oh bóže děkujeme Zotosovi!!!
 
 
 
Napsal jsem Zotosovi  
13.09.2004 15:38 • takyjirka
A tady je odpověď (dobré zprávy): The download page will move to a new server soon.
Support will continue, but for the moment there is nothing new
 
 
 
urcite to nebude fungovat. je ...  
13.09.2004 14:45 • buzzfuzz
urcite to nebude fungovat. je to subor pre titanku.
 
 
 
SK* Italy  
13.09.2004 13:30 • takyJirka
měl jsem namysli ten soubor TMB.hex normálně poslat do PX přes updown 1.21. myslíte že by to mohlo fungovat?
 
 
 
pokazil sa mi programator takz ...  
13.09.2004 12:44 • buzzfuzz
pokazil sa mi programator takze teraz moc nenaskusam. ale napr ked som tam dal staru funkaru s naplnou 6v1 tak mi ju citacka aspon detekla pri tinake ani tuk ako by tam nebola.
 
 
 
To buzzfuzz  
13.09.2004 12:35 • Amigo
OK, díky za info. Ja uz jsem na toto tema tady vznesl dotaz, ale bylo me receno, ze ctecka v PX je univerzalni a ze by tam mela jit jakakoliv napln, ale jak ctu, tak asi ne. Prosim te teda o radu, co tam muzu dat, samozrejme az to zjistis. Diky
 
 
 
TMB je napln do titanky pre Co ...  
13.09.2004 10:54 • buzzfuzz
TMB je napln do titanky pre Coanx4.00 modul. Su aj naplne pre titnku 6v1 ktore ale fungli iba napr v MM alebo MR, dragon. Tie v citacke nefunguju. aspon mne nie. potom su aj cisto na S2 naplne napr do Aston modulu. moj pripad. Neviem ktora napln pre titanku fungule aj v citacke. Ked zistim dam vediet.
 
 
 
ide to v TMB alebo aj na titan ...  
13.09.2004 10:44 • takyJirka
Našel jsem soubor TMB.hex (aktuálně fungující po změnách s nano 51), znamená to tedy , že by na něho S*y It mohla v PremiuX jít ?
 
 
 
Jelikož v tom ještě nemám tako ...  
13.09.2004 09:54 • Amigo
Jelikož v tom ještě nemám takovou praxi, co je to TMB? A kde najdu náplň do titanky pro univerz. čtecku, kterou PX má? Díky za rady
 
 
 
ide to v TMB alebo aj na titan ...  
13.09.2004 09:00 • buzzfuzz
ide to v TMB alebo aj na titanke.
 
 
Celkový počet reakcí: 16 / zobrazují se: 1 ... 16

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist