Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.04.2024 - 09:14:04 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
@REDAKCE @ADMIN - download PX - please  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
24.09.2004 09:44 • Raul
Redakce satcentrum.com
Na uploadu (24.9.) je několik souboru, které bych prosil zařadit natrvalo do downloadu. Přes mail by to bylo hrozné posílání, zkoušel jsem to a neuspěl (moc velké přílohy).
Popis obsahu zip souborů – popis prosím umístit na stránku download
1.Soubor servismanual 3 díly….. obsahuje servisní manuál pro Premium 7000P vč. schémat zapojení, podrobnou technickou specifikaci. Prosím ty tři díly dekomprimovat a spojit do jednoho zipu cca 6 MB, který pak vystavíte vcelku na download.
2.Soubor px_komprim.zip po rozbalení obsahuje manuál (esp.) o update firmware, nejnovější firmware pro model 8000FG a s1 soubory pro sky modul.
3.Soubor px_komprim2.zip obsahuje překlad (CZ) návodu k použití PX, českou verzi updown 1.21, popis postupu update (RUS), popis update (ENG – user guide) a soubor eeprom.hex pro Premium.
4. Soubor Premium_manual obsahuje kompletní návod k použití s obrázky (na rozdíl od českého překladu)
Raul.

<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Servismanual na 7100PGU nemám, ...  
24.09.2004 13:05 • Raul
Servismanual na 7100PGU nemám, konstrukce je ale stejná jako předchozí model 7000P, jen chybí USB. Jinak shodné. Nemyslím ale, že já nebo ty budem fušovat výrobci do řemesla. Já tedy určitě ne, o tobě nevím nic, tak ty třeba jo? Kdopak vlastně navrhnul ten receiver? Myslím která firma. A který závod v Koreji PX vyrábí? A kdo vyvíjí, resp. koordinuje vývoj softu? Myslíš, že na tyhle otázky bude někdo znát odpověď? By mě to zajímalo. Raul.
 
 
 
Dekujem Raule dobrí :D Odkud ...  
24.09.2004 12:15 • Prdelka
Dekujem Raule dobrí :D Odkud más servismanual?? Nemás nahodou taky pro PX 7100PGU??
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist