Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 08.05.2024 - 21:39:29 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
nový FW 1,43  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
26.09.2004 17:18 • tomko
kdo ho ešte neodskúšal - tak pridávam (ja áno) skúsenosť že sa neosvedčil a musel som nahfať starý 1,41. Pretož po nahratí okrem zmiznutia enternaiment mi prestalo komunikovať s motorom superjackdg120, pri žiadnom signály mi kvalitu ukazovalo 30% (červene), v tiemry som dal nahrať film ale v polovičke prestal nahrávať (zamrzol obraz) a tak som znechutene dal 1,41.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
to vhr  
27.09.2004 19:15 • tomko
Ja som tam znova dal 1,41 a stále pri žiadnom signály mi kvalitu ukazuje 30% (červene). No mám to nejak riešiť alebo mám resetnúť prijímač. Ja si myslím že počkám na novú verziu (ak mi nebude robiť problém). A len ma mrzí že sa nikto nevyjadril k mojej vyššie uvedenom príspevku (návrhy). Inak ešte otázka pomimo: dočítal som sa že ide už normálne tv armenia, je to pravda, lebo som skúsil naladiť aj s PIDmi a nič. :(
 
 
 
Tak jsem se informoval u dovoz ...  
27.09.2004 13:22 • vhr
Tak jsem se informoval u dovozce - poslední oficiální verze je 1.41, ta 1.43 se nějak dostala ven bez řádného otestování, ale skutečně mně řádně nefunguje (zpomalení načítání menu, občas poor signál i bez motoru na DiSEqC, chvílemi nepřístupný disk) a musel jsem nainstalovat předchozí 1.41. :bad:
 
 
 
Hmm, je to taky teprve beta ve ...  
27.09.2004 12:21 • Prdelka
Hmm, je to taky teprve beta verze. Ale me to napríklad nevadí, motor nemám. Pevný disk zatím taky ne. A ty hry i tak clovek na nic nepotreboval. Za to zlepcení obrazu díky RGB výstupu. Je znacné. Já zustanu u 1.43. Ale jak tomko píse.Ten kdo má motor a nebo pevný disk.Asi stasný stouhle verzí nebune. Snad bude prístí verze lepsí. Hlavne, ze to jde kupredu. A na novích verzích se jeste delá. ;)
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist