Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 08.05.2024 - 14:57:43 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
návrh  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
26.09.2004 17:21 • tomko
Hovorilo sa tu (neviem či je to pravda ale ak áno) že nick maly_mike má nejaký kontakt na chalanov kt. robia FW pre premiumx. A môj návrh spočíva v tom, že by sa pod záložkou premiumx urobila ďalšia sekcia s názvom Návrhy a ľudia by písali nejaké návhy na vylepšenie fungovania premia(resp. čo im chýba). I keď sa to píše ale sú to "roztrúsené" návrhy a takto by to bolo v celku. A maly_mike by to mal pokope a mohol to poslať ďalej tým správnym ľuďom. Čo vy na to? A kdo máte naňho kontakt tak sa ho prosím na to opýtajte. Dík
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 10   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Abych pravdu řekl, to mě nenapadlo  
01.10.2004 12:25 • zorbas
HDD je stejně natrvalo v PX a dlouhý čas potřebný k přenosu z PX do PC by mě vůbec netrápil. Ale myšlenka je to zajímavá.
 
 
 
@zorbas  
01.10.2004 06:59 • Raul
Když děláš (taky do premium) nevíš jak modifikovat tabulku HDD, aby byla čitelná v PC? Pak by stačilo připojit HDD na kšandu k PC a usb nemusíš vůbec používat. Bylo by to daleko rychlejší a použitelné i ve win98. Si myslím že ten hdd má jen lehce upravenou strukturu FAT, která by šla upravit diskeditorem, nebo se pletu? Raul.
 
 
 
Díky Raul, myslel jsem si to  
01.10.2004 00:01 • zorbas
Je na čase si upgradovat domácí PC. V dílně mám několik PC a pod XP to chodí perfektně, ale dal jsem si PX i do obýváku domů, kde mám ovšem PC s Win 98, který používá hlavně moje drahá polovička. Asi tam dám XP. Dík, zorbas
 
 
 
a aký je rozdiel medzi USB1,11 ...  
30.09.2004 15:53 • tomko
a aký je rozdiel medzi USB1,11 a USB1,12 (myslím z kvalitatývneho hladiska). Oplatí sa ho nainštalovať?
 
 
 
ad. usb driver  
30.09.2004 10:03 • Raul
Ne, pro PremiumX jsem viděl usb driver jen pro win2000 a winXP - z prosince 2003. Usb tool několikrát aktualizovali, ale usb driver nikoli. Raul.
 
 
 
Já bych měl také dotaz.  
29.09.2004 22:36 • zorbas
Existují ovladače pro instalaci USB Tool pod Win98? Nic podobného jsem nenašel.
Děkuji,zorbas
 
 
 
Mne sa tiež páči, len by mohlo ...  
29.09.2004 18:16 • tomko
Mne sa tiež páči, len by mohlo to alebo ono apod. Napr. ja by som bol za to aby bola možné USB2,0. Iný zas niečo iné len kdo to bude hladať - tak som myslel že by bola dobrá samostatná rubrika
 
 
 
Pokud máte něco k Premiu X, můžet napsat i mi  
28.09.2004 21:12 • zorbas
Jsem s Malým Mikem kamarád a klidně budu zkušenosti a postřehy shromažďovat. Přijímač PX 7100pgu mám a docela se mi zamlouvá. Vývoj softu skutečně funguje a je docela pružný. Zdravím příznivce PX
zorbas
 
 
 
to predelka  
28.09.2004 10:49 • tomko
a v tej záložke by mohla byť vo forme tabulky a čo je vyriešené tak by to bolo jednoducho odfajknuté
 
 
 
Já jsem pro.  
28.09.2004 08:50 • Prdelka
Mohl by se udelat prehled z FW z popisem co se zmenilo. A pod ted my mohl kazdí psát v krátkosti jaký chyby v tom daném FW nasel. A pak místo pro prání pro prístí FW. Taky by to chtelo prehled CA modulu jak fungují z PX +CL nebo SL. Já bych mohl pridat skusenosti z Dragona a MatrixReloadet. Má nekdo odskousenou X-cam a MatrixRevolutinon nebo Zetacam?
 
 
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist