Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 08.05.2024 - 06:11:49 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
po nahratí nového FW 1,43 a po ...  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
28.09.2004 11:02 • tomko
po nahratí nového FW 1,43 a po vážnych komplikáciach späť nahratí 1,41 mi v menu nejde nastaviť "antenna motor number" (alebo tak nejak sa to vola. Neviete čo s tým? VĎaka. Lebo keď dám nový satelit tak si to dá na nejakú pozíciu kt. už je zadaná a celé to posunie a potom to robí zmätky.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
dikes, skúsim ešte raz nahrať ...  
01.10.2004 19:28 • tomko
dikes, skúsim ešte raz nahrať FW.
 
 
 
tomko, programem updown si stá ...  
01.10.2004 06:50 • Raul
tomko, programem updown si stáhneš aktuální setting ze svého receiveru. Programem channeleditor zapíšeš změny. Motor (já mám digipower) má mít návod k použití. U toho mého se podrží asi 3 sec. tlačítko na motoru, oranžově blikne dioda a reset motoru je hotový. Potom si upravený setting nahraješ zpět do receiveru. Pokud bude třeba potom provést znovuvyhledání družic, tak to provedeš. Jinak taky můžeš zkusit firmware nahrát znovu. Raul.
 
 
 
usuals nemám, a reset neviem a ...  
30.09.2004 15:50 • tomko
usuals nemám, a reset neviem ako sa robí. A v PC to mám urobiť v channel editor? A to potom keď budem musieť znova si nájsť nový satelit nahráť do PC? a zresetovať? Mám motor superjackdg120. Dik
 
 
 
Stáhni si svůj setting do PC, ...  
30.09.2004 09:24 • Raul
Stáhni si svůj setting do PC, modikuj ho podle svého a nahraj zpět. Pokud používáš motor, zresetuj ho před zpětnahráním settingu tlačítkem na motoru, popř. zkus vypnout usals v menu STB. Raul.
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist