|
takyjirka to napsal přesně . Zpočátku jsem se taky divil , že mi nějak divně funguje , ale zcela náhodně jsem jednou promačkával tlačítko TEXT na dálkovém u premia . Teďka nevím zpaměti přesně , ale jednou zmáčknout jde teletext přes TV , podruhé jde teletext přes přijímač , potřetí se zprůhlední teletext na receivru .
Odpovědět
|