Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 08.05.2024 - 23:16:19 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
ZOTOS  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
01.10.2004 07:26 • Raul
Díky Zotronics a jeho popisu jednotlivých modelů PremiumX už nyní např. víme, co jsme tušili a sice, že model P a PGU i CG má 8000 programových míst místo všude omílaných 4000. Specifikace jsou pěkně rozepsané - dobrá práce ZOTOS. Příslušný soubor, zkopčený od zotose je i zde na uploadu. Raul.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Apropo ctceka Raule uz nestoji ...  
01.10.2004 18:32 • Prdelka
Apropo ctceka Raule uz nestoji 5 Euro, ale uz zaní chtejí u Keilsatu 29 Euro. Takze cena je uz skoro 6x tak vysí nez predtím. ;( Ty se docista zbláznily. jeste,ze jsem jí obednal kdyz stála 5 Euro. I tak to vyslo na 20 euro ze vsema popladkama.
 
 
 
Prdelka  
01.10.2004 13:57 • anonym
No pro tech pár programu to nestojí za to. Kdyz vnem nefuguje CW. Ale ta cena by me pro zajímavost taky zajímala.
 
 
 
@vhr  
01.10.2004 13:39 • Raul
Kolik sky modul stojí a kde ho mají? Jen pro doplnění informace. Díky Raul.
 
 
 
Ještě doplnění - modul se dová ...  
01.10.2004 13:14 • vhr
Ještě doplnění - modul se dováží a montuje... Pokud je zájem. ;)
 
 
 
Sky Gold modul  
01.10.2004 13:12 • vhr
Já mám tento Gold modul ve svém Premium X 7100 PGU zamontován a mám i nějaké fotky, pokud by vás to zajímalo, mohu o tom něco málo napsat... V podstatě ale po konci Free-X TV na to chodí jen Full-X2M a promo Free-X TV2 a ještě několika málo promo pořadů, mohl bych sice ve čtečce aktivovat Viaccess2 upgrade kartu, ale pro těch pár programů to nestojí za to. Zapojený mám modul i se čtečkou, ale ta je schovaná uvnitř receiveru (nefunguje na ni CryptoWorks, a tak jsem ponechal i původní čtečku na CW.
 
 
 
No, sem se koukal na ten obráz ...  
01.10.2004 12:23 • Raul
No, sem se koukal na ten obrázek, tak si myslím, že je to právě pro připojení toho modulu (gold option). Jestliže je skymodul instalovaný, vypadá to uvnitř modelu 7100 jinak. Nad tou základní (velkou) deskou je pak v případě gold option ještě jedna malá. Myslím, že už v prvním nebo druhém článku na zdejším situ (od redakce) o PremiumX se psalo o tom, že vestavěná čtečka nefunguje korektně (na cryptoworks) se sky (gold option) a že kromě toho cena vestavěného sky modulu se blíží z důvodů licenčních poplatků ceně modulu CI. Takže se nedováží a nemontuje, neb by to bylo zbytečně drahé, a že je lepší si místo toho koupit CI modul. Možná, že si toto už nepamatuji přesně, vyhledej si články od redakce k premiumx a najdi si tu pasáž. Dříve na zotos.biz byl i jeden popis (bez odkazu z jeho stránek, ale ardesa se mi objevila ve vyhledávači) v souboru pdf., kde byl ten rozdíl (se sky a bez sky modulu) vyfocen. Někde to budu i mít, ale teď právě nevím kde. :) Raul.
 
 
 
Prdelka  
01.10.2004 11:53 • anonym
Tam stojí u PX 7100PGU neco o Gold Modulu. Ale me systemifo ukazují, ze nením zádný istalovaný. :( Dá se nekde dokoupit jako ta ctecka??
Muze me nekdo ríct, na co je v PX uvnitr ta nekolikapolová jednoradová zastrcka? Na fotce je nahore vedle USB výstupu ,vodorovná má cernou barvu. http://www.iev-weiss.de/download/Premium _X/Foto/PremiumXDetail%20inside.JPG
Proto jsem se ptal tenkrát Raule na servicemanual pro 7100PGU. Jak to vypadá tak preci nejaké rozdíly oproti 7000 jsou.
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist