Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 09.05.2024 - 00:08:51 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
PremiumX - pro začátečníky  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
06.10.2004 15:50 • Petr Stodůlky
Díky moc předem pokud se sem někdo podívá, včera jsem si koupil premiumX, ale nějak mi obchodník sdělil že vše je hrozně jednoduché... ale jak jsem koukal když jsem ho doma rozbalil tak nebylo.Vzhledem k tomu že s PC mám zkušenosti na úrovni té že je stavím a spravuju sítě tak mě to dostalo, ale myslím že proto, že neznám princip. Bylo mi řečeno že nahraju nový bios do reiciveru a je to .... ale asi to tak jednoduché nebude. Včera jsem to zkoušel z USB portem a ani FW jsem tam nenahrál. Je tu někdo kdo mi trochu pomohl do začátku ? Moc prosím... dnes koupím modemovej kabel(RS232), a uvidím. A však otázka je když tam nahraju nový FW -tento soubor odblokuje programy ? Nebo musí se nahrát ještě jiné soubory ? Nějaké klíče ? Jak ? ... Programem Up and down ? Co je to za soubory ... musím zadávat nějaké kódy ještě na ovladači ? Mám vše co potřebuji ?nikde jsem tyhle odpovědi nenašel ... Jestli se tu někdo najde kdo pomůže budu vděčnej.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
keď nahráš nový firmware, ďale ...  
06.10.2004 19:22 • anonym
keď nahráš nový firmware, ďalej musíš nahráť súbor pre co*ax (alebo ručne zadať) a potom napr. na sat-key.org napísať klúče
 
 
 
re-Premium X  
06.10.2004 18:12 • Sekyra
Hledej na tomto foru.V červenci a srpnu najdeš spoustupříspěvků,třeba od Raula a jiných.Je tam vše.
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist