Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 11:10:40 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
Con*x  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
18.10.2004 14:46 • Amigo
Chtěl bych se Vás zeptat, jak Vám šlape con*x na Thoru? Po poslednim upgradu fw 1.44 to dlouho načítá, navíc u Kio*k 4 a 6 myslim, mě to načte, zamrzne a pak už znovu nenačte! U jinych kanalu v poho.., i když to načítání se hodně prodloužilo.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
To Raul  
19.10.2004 10:18 • Amigo
Raule díky moc, opět jsi mě pomohl. Jinak používám motor: Strong DM-2100 / Digipower SG2100
 
 
 
ad. amigo  
19.10.2004 09:43 • Raul
Máš-li vodováhu nebo olovnici, nemusíš nikoho zvát. Ve dvou na sebe kolmých rovinách zkontroluješ svislost ramene výložníku nebo stožáru, na kterém je uchycen třmeny motor diseqc - předpokládám, že máš diseqc motor. Pokud toto nebude přesně svislé, pak máš "závadu" odhalenu a jistě si s tím poradíš sám. Jestliže přesto potom nepůjde hispa naladit (není příčina v chybné poloze stožáru) pak zkus doladit maximální příjem na pozici astra19E, hotbird 13Enebo eutelsat 16E - co je nejblíže tvému nulovému bodu - směr jih a potom přetoč na thor - který ještě chytáš, zda si něco změnilo (vyšší BER), příp. na thoru zkus naladit nejlepší příjem nepatrným doladěním vert. sklonu na úchytu paraboly (ne motoru!). A potom bys měl přetočením na 30 W najít i hispasat. Při pokusech o nalezení jeho pozice si vypni Usals funkci. Raul.
 
 
 
To Raul  
19.10.2004 09:12 • Amigo
Dík za radu. Jelikož jsem si instalaci prováděl sám, tak asi na to někoho budu muset pozvat.
 
 
 
Chybně nastavený polární závěs ...  
18.10.2004 15:39 • Raul
Chybně nastavený polární závěs nebo diseqc motor. Pravděpodobně rozhozená (stačí nepatrně) svislost výložníku, kam máš předělaný diseqc motor. Raul.
 
 
 
To Raul  
18.10.2004 15:35 • Amigo
Tak nevim, ja ma pocit (mozna je to jenom muj pocit), ze to trva dyl.
Jeste jeden dotaz, off topic nemuzu se dostat na hispasat, max. kde se dostanu a neco naladim je Thor, potom, i kdyz mam vyhled na cely zapad, uz nenaladim nic. Antena 100cm
 
 
 
ad. Amigo  
18.10.2004 15:14 • Raul
Conax mi šlape jako hodinky - teda když jsou známé klíče. Že jsou o něco delší prodlevy při přepnutí mezi conaxem kódovanými programy než např. u viaccesu na hotbirdu je normální. Nepozoroval jsem ale podstatné zhoršení tohoto času u verze 1.44 oproti starší verzi fw. Žádné zamrzání ani zadrhávání Kiosků u mně taky není. PremiumX 7000P fw. 1.44. Raul.
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist