Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 06:28:31 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
Dotaz k dekodovani a k prijimaci 7100CG  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
31.10.2004 21:59 • Radek
Zdravim vsechny prispevatele,
a prosim o radu a hlavne treba o odkaz, kde bych si o moznostech dekodovani
neco precetl, a naucil se v tom trosku orientovat.
1. muj prijimac ma moznost Gold modulu, zajimalo by me presne co to je, a k cemu je to dobre, resp.
jak ho pouzit
2. snazil sem se do prijimace dostat data z nejakeho souboru skychip.zip ktere meli tvar *.s1 ci *.bin. Jak poznam ze se soubor uplatnil tj. nedoslo k chybe napr. pri prenosu. Za dalsi, jak si zadam treba klice rucne, kterym tlacitkem v jakem menu ( ja vim, nahrat to po kabelu je rychlejsi :). Kolik takovych souboru tam mohu nahrat ? Neprepisou se tim ty puvodni soubory co uz sem nahral driv ?
3. Jak nahrad soubor .hex ?? Nejak zkonvertovat na jiny format, nebo si to prijimac poznat jak to nahrat ?
4. Co presne znamena 6in1, a jak jej zprovoznit, jak poznam ze to funguje, a jake datove soubory
tam mam nahrat ( ano, moc se v tom neorientuji, a proto potrebuji poradit, co ty pojmy znamenaji a
jak jich vyuzit) ... a nebo tim ze mam aktualni fimware mam automaticky nejaktualnejsi 6in1 podporu ?? Nebo jak to vlastne je, a kde si o tom neco poradne prectu ???
PS: Precetl jsem si ruzne prizpevky zde, ale stejne mi to neni poradne jasne jak to funguje. Tak diky za kazdou radu ci odkaz, treba i na email !!!
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
ještě jednou pro @buzzfuzz  
01.11.2004 14:55 • anonym
O.K. kámo ,tak už nebuď naposůrený :).Heslo dne:Suchý dovnitř,mokrý ven dej nám pánbu dobrej den!
 
 
 
co to trepes? aky nacionalizmu ...  
01.11.2004 12:12 • buzzfuzz
co to trepes? aky nacionalizmus? paci sa mi ked ludia nevedia co napisat na obranu tak nacionalizmus je to spravne slovo. Ked bi si si lepsie vsimol tak sa tu snazime robit support tomuto prijimacu. ked mu chces pomoct tak to napis tu. Naco ho odkazujes na ine stranky ked to mozes napisat tu? Heslo dna - robme veci zlozitejsie.
 
 
 
@buzzfuzz  
01.11.2004 12:01 • anonym
chtěl jsem jen pomoct,ne radit,ale vidím,že určitý nacionalismus se najde prostě všude.I tam,kde vůbec nepatří.
 
 
 
re:  
01.11.2004 11:04 • Radek
Dekuji vsem, zejmena vhr. Omlouvam se, vim ze sem necetl vse, ale docela dost sem toho opravdu precetl.Ale byl a jsem z toho zmaten.Prijimac ma dle me nedostatecnou dokumentaci a ja se pak v tom spatne orientuji. Chtel sem proste nejake polopaticke navody a clanky k tematu kodovani a k prijimaci Premium X, jake ma vlastne moznosti,a jak si ho vyladit,tak aby byl co nejvice k uzitku a vyuzil sve moznosti. Jelikoz sem si to objednal pres e-shop, prodejce mi nic nevysvetlil.Joo, mozna jsme si meli trosku zatelefonovat .. to je mozna nevyhoda toho neprimeho el. prodeje. Jinak vam vsem dekuji za pomoc,aktualni firmware uz jsem si stahl a nahral,vse OK ;)
 
 
 
@Radek  
01.11.2004 10:50 • vhr
Radku, všechny otázky byly zodpovězeny v této diskusní skupině a v sedmi článcích - popisů a testů Premia zde na webu (dejte si vyhledávání Premium). Stačí jen číst. Ale pokusím se stručně odpovědět:
1. možnost Gold znamená, že se dá dovnitř zamontovat modul se Skychipem na dekódování Free-X TV/Full X, zatím je na desce jen konektor se skratovacím malým plošňáčkem. Modul se musí dokoupit za cca 2,5 tisíc Kč ale nemá cenu do toho investovat (jde bez další karty navíc jen Full X 2M. Obrázek modulu najdete v uploadu na tomto webu.
2.Data pro Skychip se nedávají do receiveru bez dodatečně zamontovaného Sky modulu. Postup vkládání klíčů vč. obrázku najdete myslím ve druhé části testu Premium X na tomto webu. Starší soubory se samozřejmě přepíší.
3. Soubory hex se dávají přes UpDown software, doporučuji CZ verzi 1.21. SW ke stažení je pod záložkou Premiumm X (druhá zleva) taky tady.
4. U 6in1 souborů většinou najdete i popis, co všechno s tím funhuje, je to taky popsané v testech.
Závěr: určitě jste si nepřečetl všechny příspěvky tady, například v pátek či sobotu jsem zde psal o novém FW 1.45 co a jak s tím udělat. Pokud byste to četl, tak byste už věděl, že stačí natáhnout přes uvedený SW UpDown poslední FW.1.45 od Zotose (link najdete opět pod záložkou Premium X), jsou v něm aktuální klíče, pak hned stejným SW přidáte náplň pro Conax (pro typ CG je to con20c.bin), a max. si na některých TPS kanálech na Hotbirdu vyhledáte pod žlutým tlačítkem v nabídce funkční klíč. Toť vše, od ledna jsem ještě žádný HEX soubor do Premia nenahrával, stačí tam vždy přes kabel nahrát poslední firmware a doplnit Conax. Divím se, že vám prodejce trochu obsluhu nevysvětlil :-(
 
 
 
Pocuvaj ked chces radit tak to ...  
01.11.2004 08:50 • buzzfuzz
Pocuvaj ked chces radit tak to napis tu a nedavaj tu linky na konkurencni web.
 
 
 
mrkni na www.parabola.cz  
01.11.2004 08:43 • Humberto
hledej rady od BBS
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist