Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 13.05.2024 - 09:07:10 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
Premium-keys?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
03.11.2004 08:42 • Vláďa
Ahoj, možná mě ukamenujete, ale přece se zeptám...koupil jsem si PremiumX PGU, nahrál do něj soft 1.44 (pro PGU). Nevím však, zda mám dohrát nějaké aktuální klíče nebo jsou všechny klíče v softu 1.44. (obě varianty jsou zde na tomto fóru diskutovány). Jde mi zejména o zprovoznění programů Taquilla, TPS, příp. dalších. Pro informaci, Polsat a ORF mi chodí...díky za vaše rady. Vláďa
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 14   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
to Raul & Tomko  
10.11.2004 20:29 • Vláďa
Pár dnů jsem na Polsat nekoukal...a když jsem ho znovu pustil, tak je vše OK. Nevím proč, nepátrám po tom, hlavně když jede. :) Díky za rady. V.
 
 
 
to Vlaďa: ja som ti povedal tú ...  
05.11.2004 19:13 • tomko
to Vlaďa: ja som ti povedal túto verziu lebo mi robilo (mal som obidve ident zapnuté) a preto mi to po pár sekundách zmizlo a po 1min zas nabehlo. Tak ak to nie je ono tak asi to čo hovorí RAUL, ale to čo som ti hovoril nejdeš cez current channel, ani cez inú podskupinu, ale skús to tlačítko buď prvé alebo druhé zľava (kde po stlačení sa dostaneš do tabulky s číslami 1800 a 1801) a vyznač iba 1800 a nechaj hladať a uvidíš či ostane obraz
 
 
 
ad. vlada  
05.11.2004 08:39 • Raul
Do polsatu ti teda asi leze jiný ident providera. Nebo zrovna měnili klíč :). Ostatní programy z Polsatu ti jedou normálně? Pokud ano, nezbývá než experimentovat s fw (nahrát znovu nebo jinou verzi), smazat a zase nechat znovu vyhledat všechny transpordéry hotbirdu apod. A nebo čekat na nový fw. Ale nic z toho ti nemusí zabrat. Také jsem měl takový podobný problém kdysi se slovinskou televizí na HB - který neměl nikdo jiný se stejným typem PX. Problém zmizel až s další verzí fw.
 
 
 
To Raul a Tomko  
05.11.2004 07:57 • Vláďa
Polsat mi kromě Sportu běží normálně...včera jsem porovnával klíče (přes modré tlačítko, current keys) a u Sportu byl jiný klíč. Tak jsem ho přepsal, chvíli to běželo, ale potam zase nic. Když jsem se podíval na klíč, tak tam byl zase jiný... :( Jinak Conax už jsem rozchodil, diky Raule.
 
 
 
to vláďa  
04.11.2004 19:19 • tomko
skús sa pozrieť keď budeš na polstate stlačiť tuším modré tlačítko (to čo je úplne nakraji na pravej strane) kde sa ti ukáže tabulka a pozri sa či nemáš v tabulke stlačené aj 1800 ako aj 1801. a máš mať tuším iba 1800 stlačenú a potom by ti to nemalo
 
 
 
ad. vláďa  
04.11.2004 13:02 • Raul
Cpát fw a další věci do PX se doporučují programem updown 1.21. Když to tam budeš cpát horem dolem, může se stát, že budeš mít různé problémy pořád. Raul.
 
 
 
to Raul  
04.11.2004 09:06 • Vláďa
Raule, soft 1.45 jsem tam dal, ale trhání pokračuje. Spíš je asi někde problém s kódem, protože to chvíli jede, pak to napíše "scrambled or not running", pak to zase chvíli jede a tak to pokračuje... :( Vygeneroval jsem si bin soubor na Conax a poslal jsem ho tam přes USB. Vadí to nebo ho tam musím nutně poslat přes UpDown?
 
 
 
ad. anonym (vlada)  
04.11.2004 06:43 • Raul
Conax na družici Thor - na seznam stanic se podívej do přehledů - paket C+ . Nejde ale "bulharský paket" conaxu (tam jsou patrně jiné klíče conax (neznámé) a modifikovaný algoritmus. Polsat sport - pakliže se jedná o to trhání - zkus přeinstalovat firmware, popř. nahrát jeho jinou verzi (1.44 nebo 1.45) může to pomoci.
 
 
 
to Raul  
03.11.2004 22:41 • anonym
Díky Raule, TPS jsem rozchodil..ovšem začal mi blbnout Polsat sport...stále se trhá...které programy rozkóduji Conaxem?
 
 
 
OK  
03.11.2004 09:39 • Vláďa
OK, zkusím to a dám vědět...
 
 
 
ad. vlada  
03.11.2004 09:23 • Raul
Podívej se na sat-key.org, vytiskni si všechny tam uveřejněné klíče. I ten conax už je tam nový a na PX ti po zadání těch klíčů půjde. Když ti to teď nejde přes žl. tlačítko, tak zvol program z balíku TPS, zmáčkni modré tlačítko na DO, zvol current channel z nabídky, objeví se aktuální kód, který PX chce použít. Podívej se na ident toho kódu a zda je klíč shodný jako uveřejněný na sat-centru. Případně klíč aktualizuj. Je-li klíč správný, a přesto to nejde, je cesta přes žl. tlačítko jak jsem popisoval níže. Musí to jít slečno, (když to stálo tolik peněz) :)
+
 
 
 
S TPS jsem mel taky problem. M ...  
03.11.2004 09:16 • Mirek
S TPS jsem mel taky problem. Musíš chvíli počkat a naskočí to.
 
 
 
S TPS ....  
03.11.2004 09:14 • Vláďa
Díky Raule. S TPS jsem si včera hrál, ale ani jedna volba mi přes žluté tlačítko obraz ani zvuk nepřinesla :( Proto jsem myslel, že tam nejsou klíče...
 
 
 
Klíče jsou v tom softu. Můžeš ...  
03.11.2004 09:01 • Raul
Klíče jsou v tom softu. Můžeš si nahrát i aktuální verzi fw. 1.45. Oproti 1.44. ale co se dekódován týče žádné novinky nepřináší. Taqilla nejde na ničem. TPS na hotbirdu jde - zvol program z balíku TPS, zmáčkni žluté tlačítko na DO a vyber správný ident (první nebo druhý řádek - apply. Obraz naběhne. Pro informaci co je a co není možné dnes rozkodovat se podivej na sat-key.org. Na premiumX bez dalšího zařízení (modul, karta) nejde (z možných) aktuálně cyfra+, D+, skyit, conax na thoru (pro conax zatím nejsou po změně klíče). Raul.
 
 
Celkový počet reakcí: 14 / zobrazují se: 1 ... 14

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist