Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 13.05.2024 - 05:54:22 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
premium X 7100 pgu - propojení s PC  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
08.11.2004 11:12 • delsolman
Právě jsem si pořídil tento skvělý přístroj a chtěl bych jej propojit s PC...zajímalo by mě, jestli potřebuji mít HDD v přijímači (pokud ano, jak se instaluje) nebo jestli mohu nahrávat data přímo na HDD v mém PC...
Když jsem propojil satelit a PC přes USB, tak WIN XP chtěl ovladače k USB settop 0.1... stáhl jsem je, nainstaloval, ale wokna pořád nic nevidí...
je k tomu třeba nějaký program?...jaký??
předem díky za každý postřeh!!
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
"usb driver" a "usb utility ...  
08.11.2004 13:36 • Raul
"usb driver" a "usb utility" ze stránky zotos.biz jsou určeny právě pro stahování nahrávek do PC. Je potřeba nainstalovat oboje - ke stažení záznamu do PC. Ostatní na zotosu je hlavně firmware a tools pro jeho update, je tam taky editor settingu, klíčů conax apod. Raul.
 
 
 
re:  
08.11.2004 12:53 • delsolman
díky, díky...
ještě dotaz: jaký program si mám nainstalovat??....USB Utility?
 
 
 
Do premiumx lze nainstalovat i ...  
08.11.2004 12:24 • Raul
Do premiumx lze nainstalovat interně HDD do 120 GB (i větší, ale naformátováno to zatím bude na 128 GB). Pokud vestavíš HDD do PX, můžeš na něj nahrávat pořady a pokud má tvůj model PX port USB, (typ 7100P) můžeš z něj stahovat kabelem USB data nahrávek na HDD do PC a zde tato data převést do čitelného formátu mpeg. A v PC pak libovolně upravovat. Úpravy (střih) na interním HDD v PX zatím nejsou možné - možné je jen mazání, přidávání záložek, záznam a přehrávání, FF apod. Ke stažení dat z PX do PC je třeba nainstalovat ovladač a program ze stránky www.zotos.biz - je tam popsáno u příslušného souboru. USb je podporováno jen ve verzi 1.2 tedy stahování dat do PC je pomalé. Interní HDD v premiumx je třeba před prvním použitím naformátovat přes interní menu PX - formát interního HDD není obvyklý a je nečitelný po případném vymontování a připojení na kšandu do PC. Formátování na tento specifický formát proběhne v receiveru přes položku menu PVR (nabídka se otevře až budeš mít HDD vevnitř zamontovaný dřív ne) a položku format. Formátování trvá jednotky minut. Hned potom je možno HDD používat. K interní montáži dop. HDD seagate 120 GB s 8 MB cache. Raul.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist