Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 13.05.2024 - 18:30:40 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
Jaké moduly do PremiaX  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
10.11.2004 10:01 • bo98
Chtěl bych se zeptat jaké moduly bezproblémově běží v Premiu.Mám totiž problémy s Alphacryptem 2.03.Mám PremiumX 7100 Pgu+HDD Samsung 80 GB,Karta UPC¨,karta Czechlink "černá". Dík za pomoc.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Mám odskousený MatrixRel. Blok ...  
12.11.2004 12:10 • Prdelka
Mám odskousený MatrixRel. Blokuje CW v interní ctecce a i CW-Modul. Pro více CW karet tedy nevhodné. A kdyz je CW-Karta v MR tak dochází k castím vypadkum CW programu. V Dargonu zase nefunguje CW karta.
 
 
 
Díky za názory,máš pravdu když ...  
11.11.2004 15:11 • bo98
Díky za názory,máš pravdu když dám do Alphacryptu CL tak v pohodě načte.Seženu si Crypto a bude to v pořádku.Hodně štěstí s dekódováním všem.
 
 
 
UPC nemám, ale zaráží mě ta do ...  
11.11.2004 14:55 • Raul
UPC nemám, ale zaráží mě ta doba při přepínání programů v interní čtečce. Většinou je rychlejší než modul. Jestli jsem dobře pochopil: Kdybys dal CL do alphacrypt, tak se modul načte? Toto nevyřeším, s alphacryptem nemám žádnou zkušenost. Jedině zkusit změnu CI šachty a vypnout soft. emulaci ale asi to nepomůže, jinak čekat, snad to v budoucnu vyřeší nové firmware. Raul.
 
 
 
Pro Raula  
11.11.2004 14:05 • bo98
Mám ve čtečce kartu Czechlink a v Alphacryptu UPC.Po vypnutí a zapnutí se mi modul nechce inicializovat,musím vytáhnout Czechlink,vypnout přijímač a po inicializaci teprve zastrčit CZ kartu.UPC nechci dávat do interní čtečky,protože mi dělá dlouhé výluky při přepínání programů/3-5sek/ Mimochodem mám verzi 1,45 Fw.
 
 
 
Vyzkoušené mám CAM ZetaCAM žlu ...  
11.11.2004 12:04 • vhr
Vyzkoušené mám CAM ZetaCAM žlutý i modrý a originál Conax 4.0, a samozřejmě všechny CryptoWorks CAM. Do ZetaCAM lze dát i Free-X TV upgrade kartu Viaccess 2 (pro prg. "pro pány" - Full X, X Dream a Free X-TV), a chodí taky s CW kartami (CL, SL, UPC). Upravené Magioc karty chodí s novějšími FW taky bez problémů.
 
 
 
Já to chápu. Tazatel chce patr ...  
11.11.2004 09:04 • Raul
Já to chápu. Tazatel chce patrně vědět, s jakými univerzálními moduly není problém v PremiumX. Je to dost záludná otázka, protože většina uživatelů PremiumX do něj žádné další moduly už necpe - když jde "cosi" softwarově. Pokud jsem četl dříve, byly problémy s magic/matrix moduly - že se to tlouklo se soft. emulací. S dragon. xcam icecrypt nevím. Každopádně lze soft. emulaci v PremiumX vypnout DO, takže konflikt zařízení by nemusel nastat. Pokud chceš provozovat např. dvě karty cryptoworks, doporučuji dokoupit modul cryptoworks a druhou cryptoworks kartu nacpat do interní čtečky.
Když už máš alphacrypt. zkus jej nacpat raději do spodního CI slotu a zkus vyzkoušet která karta v něm půjde lépe. Interní emulace se deaktivuje postupem parental control, modré tlačítko, zadáš svoje heslo (implicitně u modelu P je to 1234), hotovo. Stejným postupem se opět soft. emulace aktivuje.
P.S. Můžeš popsat jaké konkrétní problémy máš s oním alphacryptem - i pro ostatní? Raul.
 
 
 
Nechapes to? do PX nemusis dav ...  
11.11.2004 08:07 • buzzfuzz
Nechapes to? do PX nemusis davat ziaden modul. Vsetko funguje softwerovo.
 
 
 
Jaké moduly  
11.11.2004 07:47 • bo98
Chtěl sem vědět jestli má někdo zkušenosti např. s MR,Dragon,X-Cam nebo Icecrypt.Dík.Radši si za modul připlatím aby byl universálnější-do budoucna.
 
 
 
A na co modul?  
10.11.2004 20:30 • zorbas
Vždyť CW karty běží ve čtečce PX bez problémů. Pokud nechceš přehazovat karty, použij klasický CW modul.
Alphacrypt je a bude problémový jako cokoliv od Mascomu. zorbas
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist