Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 12.05.2024 - 20:45:34 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
Opět HDD  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
16.11.2004 12:32 • Bari
Zdravím. Když nastavím uspání HDD po 1 minutě, tak se špatně probouzí. Nebo spíš když usne, tak se neprobouzí vůbec. Když zapnu při uspaném HDD přehrávání, tak vněm píská a nakonec musím celý přístroj vypnout a znova zapnout. Už mě to začíná čím dál víc vadit. Dělá to i Vám ostatním? Mám HDD Seagate, 120GB, 8 MB cache.
Bari
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
mct card  
22.07.2006 20:18 • johnywolker
kolko stoji smard carta na programy na druzici horbit na frekvenciji 12092 john
 
 
 
HDD Maxtor  
19.11.2004 16:17 • ivo
měl jsem naprosto stejný problém. vyzkoušel jsem několik HDD a po několka minutách provozu jakobych jej neměl. Nyní jsem nainstaloval 120GB Maxtor a mám naprostý klid (disk je stále k dispozici, probouzí se a protože se jedná o HDD určené pro harddiskovoá videa, tak jej ani nezaslechnu). Zlobí mě pouze jediné - čas od času při záznamu na HDD začne vypadávat obraz - resp.dekodér (UPCaSlovakli¨nk).
 
 
 
Pokud máte problémy s Premium X  
17.11.2004 22:15 • zorbas
a nehodláte nebo nemůžete uplatnit záruku, mohu v extremně krátkou dobu zajistit opravu přístroje včetně zmíněných úprav napájecích částí, případně opravu samotného HDD po kolapsu zdroje.
a277d@iol.cz D.Rychlík adresu najdete v sat magazínu. Úpravu zdroje doporučuji i u přístrojů z tzv.nové várky. Použité součástky vydrží o měsíc max.dva déle, ale při používání HDD je za pár týdnů osud přijímače stejný. V žádném případě neodrazuji od koupě PX, naopak, je to skvělý přijímač, ale ten zdroj je třeba vyřešit. Troufám si říct, že po mém zásahu jen jednou.... zorbas
 
 
 
Já jsem kontaktoval firmu naps ...  
17.11.2004 16:42 • zne2001
Já jsem kontaktoval firmu napsanou na záručním listě. Do týdne jsem to měl opravené (v pondělí poslal a v pátek jsem si přijímač vyzvedl na poště)..
 
 
 
Kde opraví PX 7100PGU?  
17.11.2004 01:32 • Mare
Mám stejné problémy s probouzením HDD. Nevíte prosím někdo, kde to v rámci záruky rychle opraví(zřejmě ty kondenzátory).
 
 
 
Po zakoupení přístroje a zapoj ...  
16.11.2004 19:56 • zne2001
Po zakoupení přístroje a zapojení HDD jsem PX vůbec nerozjel (disk točil, ale na displayi tma).
Po výměně el. kondenzátorů ve zdroji nemám problém
PremiumX 7100 PGU, HDD WD 80GB / 8MB cache
P.S. jen tak naokraj, mám odzkoušeno i se starším diskem 6GB
 
 
 
No, tak to jste mě vůbec nepot ...  
16.11.2004 13:27 • Bari
No, tak to jste mě vůbec nepotěšily. Jdu hledat problém.
 
 
 
Je to zdrojem anebo HD  
16.11.2004 12:58 • vhr
Mě to nedělal žádný, a to jich už bylo :) Pokud nemáte ještě upravený zdroj (dva kondenzátory), požádejte prodejce o úpravu. Případně reklamujte hard disk. Segatate Barracuda 7200.7 jsou v Premiu bezproblemové. Pro ostatní - nové receivery, expedované od Impexy už mají úpravu zdroje a úplně nová várka od výrobce už v těchto dnech došla s inovovaným zdrojem. Takže už by měly být všechny nové receivery O.K. :)
 
 
 
Ne. Nic takového. PremiumX 700 ...  
16.11.2004 12:57 • Raul
Ne. Nic takového. PremiumX 7000 P, HDD Seagate 120 GB, 8 MB cache. Raul.
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist