Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 08:26:17 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
No9600s firmware  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.11.2004 17:12 • Marian
poprosil by som o radu. Na sw verzii dvb2000 1.84.7 ktoru mam stiahnutu s ANDYho DX sat stranky
mi vsetko chodi ako ma okrem zvuku ktory sa pro radiach nenacitava teda ani nebezi tak ako ma jeden kanal hra tichsie a nie vzdy sa podari resetnut audio dekoder tak aby sa vynuloval.
chcem sa opytat ze ktora verzie sw do tohto prijimac bola najschopnejsia. Verziu dvb2000 2.00 b8
uz mam a je skvela a bola posledna k stiahnutiu ale ma jeden jediny problemik ze napriklad transp. Astra 192,2East 12207 V 27500 3/4 , je tam kopec radii a iba jedna TV stanica a ked dam prehladavat tento transp. tak mi ukaze ze PMTs 64 a SDT 0 , a neukaze mi ziadne stanice ako keby nevedel nieco nacitat . Ale ta verzia sw dvb2000 1.84.7 mi tie stanice ukazala sice bez nazvov namiesto ktorych bolo 12207 pod sebou 64krat ale stanice a aj ta jedna TV stanica fungovali.
Takze este raz v kocke> potrebujem vediet aka verzia sw ma odstraneny problem so zvukom a nacitavanim kanalov . Ako som uviedol vyssie . DAKUJEM Marian . BRATISLAVA
Mozete napisat do mojho mailu aj tel. kontakt na Vas a ja zavolam spat . Po tel. by to bolo rychlejsie a zrozumitelnejsie.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
n9600oldmode  
30.11.2004 09:44 • Marian
skusim Dakujem
 
 
 
v menu 2.00b8 nastav oldMode ...  
29.11.2004 20:16 • anonym
v menu 2.00b8 nastav oldMode
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist