Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 13.05.2024 - 23:17:55 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
BGV Merger  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
08.12.2004 11:18 • Raul
Kdyby si někdo chtěl upravit tapetu na obrazovce třeba ke sledování rozhl. stanic ze satelitu, dal jsem do uploadu jeden program co umí převod bitmap různých formátů do *mpg souboru, který je programem BGV Merger vyžadován. Protože onen program je shareware a v nereg. verzi znehodnocuje převedené obrázky, dal jsem do zdejšího uploadu takovou jeho verzi, na kterou snadno seženete c.... . hmm potřebný doplněk. Při převodu bmp, jpg atd. na mpeg zadávejte nejmenší možnou dobu tj. 1 sec - na první obrazovce. Pokud někdo vytvoří špicový obrázek může ho sem poslat i ostatním. Raul.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 10   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
BGV Merger OK  
08.12.2004 15:34 • takyjirka
Dělal jsem chybu ve velikostech souborů
 
 
 
to Raul  
08.12.2004 15:15 • taky jirka
sw funguje zkoušel jsem i konverzi z mpg na jpg a ta funguje bez problémů. zkusím jiné nastavení...
Dík
 
 
 
Jinak pro download softu dopor ...  
08.12.2004 15:07 • Raul
Jinak pro download softu doporučuji čínské servery. Podobné sračky jako 1st video ale často nehledám. Tahle byla na wheredown.com i s potřebnou zapakovanou utilitou. Raul.
 
 
 
anebo  
08.12.2004 14:53 • Raul
jsi našel fake c...... Zkus trial verzi, jestli ti to dělá taky. Raul.
 
 
 
ad. taky jirka  
08.12.2004 14:50 • Raul
Něco je u tebe špatně. Kupř. máme bitmapu o velikosti 17000 ve formátu bmp. Po konverzi programem 1st video convertor - který jsem dal do uploadu - vznikne soubor kupř. o velikosti 21000 ve formátu mpg. Pak spustím BGV Merger a nechám vygenerovat bin soubor. Pokud zadám jen jednu tapetu mpg, bude velikost výsledného bin dejme tomu 22000. Takže kde je problém? Prostředí Windows XP Pro. Raul.
 
 
 
BGV  
08.12.2004 14:09 • takyjirka
OK, stáhl jsem, našel jsem c..., spustil program ,vytvořil *.mpg, převedl pomocí BGV do *.bin ale výsledkem jsou soubory které májí vždy velikost 1 kb (zkoušel jsem různé počty fotek). Taky vám to tak vyšlo ? Do PX to zkusím až večer..
 
 
 
USB port má jen model 7100 PGU ...  
08.12.2004 13:42 • Raul
USB port má jen model 7100 PGU, ostatní modely C, F, P nikoli. Utility, které komunikují PX/PC musí být postaveny jako univerzální pro všechny modely, proto jsou navrženy a vyzkoušeny pro spojení po sériové lince. Je třeba si opatřit křížený sériový kabel 9 pin. Může se nastavit i několikrát prodlužovacím sériovým kabelem pro případ umístění PC a receiveru v různých místnostech, jak je obvyklé. Já mám takto cca 15 m. USB nemám, neboť vlastním model 7000P. Po zaplnění HDD několik nahrávek přehraji na DVD rekordérem po scartu a je zase volné místo. Není co řešit. Raul.
 
 
 
BGV Merger  
08.12.2004 12:43 • bo98
Pokud jsem to dobře pochopil,tak přes USB to nejde?
 
 
 
The 2 tools are identical. On ...  
08.12.2004 11:35 • Raul
The 2 tools are identical.
Only the button language is different (English and Greek)
Release Note for BGV Merger.exe (V1.00) Nov 2004
The back ground pictures (at Installation menu & Radio screen) can be replaced with external picture which created by user.
Therefore the pictures in Radio mode and First time installation mode are able to replace.
Two MPEG pictures can be merged by ‘BGV Merger.exe’. Maximum output file size is 64Kbyte.
Merged binary file is uploaded to receiver by Updown.exe tool.
Before to use, the picture files to be used should have mpeg format, therefore if you have normal format of pictures it must be converted into *.mpg (mpeg picture) by suitable picture converting tool such as ‘BMP to MPG.exe” or 'Konvertor'.
1. Execute BGV Merger.exe
2. Click button “(1)-Installation picture” --- Importing first picture which will be used for ‘Installation’ menu.
3. Click button “(2)-“Radio picture” –Importing second picture which will be used for ‘Radio’ screen.
4. Select receiver type between PVR and FTA/CI
5. Click “Create Output file” to create the binary file which will be uploaded to receiver
6. Click “Upload to STB” – New pictures will be uploaded to your receiver.
Po vytvoření bin souboru pro příslušný model PX (buď C nebo P) se má onen bin poslat do receiveru. BGV merger má příslušné tlačítko k odeslání, ovšem ve stejném adresáři musí být instalován program Updown 1.21. Kdyby to oním tlačítkem v prog. BGV nešlo, je cesta poslat to volbou send přímo z Updown 1.21. Raul.
 
 
 
A jak nahrát?  
08.12.2004 11:26 • Jirka
Aj ak se pak nahraje do STB?
 
 
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist