Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 14.05.2024 - 17:36:00 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
1.48 - nefunkčnost USUALS  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
08.12.2004 18:44 • Vláďa
Zkusil jsem dát do svého Premia PGU nový soft 1.48 a dopadlo to podobně jako s 1.46 a 1.47, tj. nefungují mi USUALS a nejde mi tudíž přepínat mezi družicemi. Je nějaká jiná, funkční, možnost přepínání? Jak to chodí vám ostatním? (motor HH Stab 100) Díky za Vaše příspěvky. Vláďa
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Díky za odpovědi...  
16.12.2004 15:24 • Vláďa
...jen jsem to zkoušel a nemám 100% úspěšnost při přetáčení...jen pro kontrolu, nastavím na diseq 1.2, pak najdu družici a uložím stiskem OK. K čemu je červené tlačítko (recalculation)? V.
 
 
 
@Míra , zkus Zorbase  
11.12.2004 10:55 • bergen
kterého já považuji za špičku v technických problémech , jestli tvůj problém není ve spojitosti s poddimenzovaným zdrojem , tuším , že tady o tom jednou psal , ale jak říkám na technické problémy Zorbas . :good:
 
 
 
Zkusil jsem také soft 1.48 a o ...  
10.12.2004 15:53 • Mira
Zkusil jsem také soft 1.48 a od té doby mám tmu a nemůžu naladit nic. Setkal se s tím někdo? Do efka nejde napájení. Je to softvérová záležitost, nebo je to špatný hardwar? :mad:
 
 
 
mne zas od 1,45-ky robí to že ...  
09.12.2004 16:45 • tomko
mne zas od 1,45-ky robí to že zastaví síce na správnu pozíciu ale pri prepnuti na iný kanál (toho istého satelitu) mi začne točiť motor asi o 10-20° a vráti sa späť tam kde má. nechápem
 
 
 
Taky mi USALS od 1.45 nešel , ...  
09.12.2004 16:20 • bergen
Taky mi USALS od 1.45 nešel , tak jsem dal starší fw kde mi ještě běhal , podle něho jsem postupně nastavoval pozice družic a přepínal je na Diseq 1.2 ani to nebylo tak pracné a mám od té doby pokoj .
 
 
 
USALS  
09.12.2004 07:55 • takyjirka
Mám PX skoro rok od verze fw 1.15 a s USALS jsem si hrál v počátku skoro týden, pak jsem toho nechal . Používám DiSeq ten je spolehlivější , ze začátku možná pracnější ale nedávno jsem přidával družici NSS 7 na 22W a trvalo mi to tak 1min( jsou tam zajímavé feeds).
Na USALS se vykašli
 
 
 
Jiná možnost je nepoužívat USA ...  
09.12.2004 06:42 • Raul
Jiná možnost je nepoužívat USALS. Tzn. nastavit u družic diseqc 1,2 a pozice vyhledet ručně a uložit. Pak při přepnutí z kanálu na kanál si motor najede na odpovídající družici. Usals přináší jen větší pohodu při počátečním nastavení, ale nezaručuje, pokud máš mírně rozštelovanou referenční polohu, optimální směrování na zejména krajní pozice - i to jde však upravit.. Také usals nepoužívám, takže nevím, zda je skutečně problém ve firmware anebo máš jen něco špatně nastaveno. Motor se ti vůbec netočí nebo se sice točí ale na špatné pozice? Asi ti odpoví někdo kdo usals používá. Raul.
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist