Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 03:00:53 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
UPC karta - vybavoavnie..  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
25.02.2005 15:32 • DeThomaso
dnes som sa po dlhom rozhodovani predsa rozhodol, ze si legalne kupim UPC direct kartu... i ked suma 760,- Sk mesacne za zakladny balik nie je mala.... v naivnej nadeji volam na infolinku UPC, ze vybavenie bude bez problemov a rychle... toho som sa vsak nedockal... dozvedel som sa, ze i ked nechcete zapozicanie satelitneho HW, ale len cisto kartu a aktivaciu, musite sa preukazat nasledovnymi dokladmi:
1. obciansky
2. dalsi doklad totoznosti
3. nejaky doklad o pravidelnych uhradach na trvale bydlisko
4. potvrdenie zamestnavatela o trvalom pomere
5. zaplatit minimalne na 1/2 roka dopredu naraz
...tak to je myslim dost sila!!!
este by som to ako-tak chapal, keby som chcel aj zapozicnu akciu na satelitny komplet..
...ale ja som chcel LEN KARTU a bol som ochotny mesacne im platit... to vsak hranici s drzostou a neviem, ci to nie je protizakonne zbieranie nadbytocnych osobnych udajov..
..to je ako by som si siel kupit EASY kartu a musel sa vydokladovat tym vsetkym.. a este aj zaplatit dopredu na pol roka, to, co neprevolam..
pekne ma nastvali... su to *** :mad: :mad:

<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
divim sa Vam vsetkym,  
24.04.2005 20:28 • Jozef
ze po tych vsetkych peripetijach sa este vobec niekto na Slovensku a Cesku zaobera myslienkou byt klientom UPC. Ja som bol abonentom UPC rozsireneho suboru- kedysi a som velmi stastny, ze uz 3,5 roka nie som. Mam Humax digi s natacanim a konecne si uzivam slobody vyberu. Ceska a slovenska karta je perfektna, volnych slovenskych a ceskych kanalov pribuda a vsetky su na satelite dostupne , takze pohodicka. Kazdy mesiac je uz pre mna poplatok cisty zisk. A koniec koncov, ci ten ktory film alebo serial vidim na JOJ, Markize, Jednotke, Dvojke, CT1, CT2, Prime atd mi je fuk. Ked chcem, vybrat si vzdy mozem a este existuje jeden vynikajuci program - vypinaci gombik na televizore a satelite..... Zdravim vsetkych a konecne sa zobudte!!!!!!!
 
 
 
UPC  
06.03.2005 18:33 • anonym
ako je to s upc? da sa to prijmat aj bez poplatkov? co k tomu treba? ares@zem.sk
 
 
 
:mad: ...  
25.02.2005 17:22 • anonym
:mad:
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist