Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 07.05.2024 - 13:25:32 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Sport 1 na Upc Direkt cz  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.03.2005 23:27 • enyo
Cuz, mam satelit tak mesíc a slysel sem ze se da chytat madarskej sport1 normalne na kartu od upc zajimalo by me jestli to de na satelit dodavanej od nich, jestli s nim budu muset hejbat a jak se to da udelat.....normane platim poplatky receiver mam od nich asi dotovanej...diky moc
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
zápisy pro sport 1,2,  
01.04.2005 02:17 • enyo
Cuz da se to tam zapsat pres infinity nebo dynamite phoenix programátor a nesezehne mi to kartu?Diky Martin
 
 
 
Sport 1 a 2  
31.03.2005 10:57 • Radek
@Ladislav, faidra
Pokud máš na kartě dopsané platné zápisy pro Sport 1 a 2, potom zcela jistě běží. Včera jsem se na oba díval. Takže chyba bude asi v chybějícím nebo neplatném zápisu na kartě.
Radek
 
 
 
Sport 1.2.  
30.03.2005 13:10 • Ladislav
Mám Humax 5500 -UPC kartu idú mi všetky Madarsé,Ceské programi ale Sport 1.2.mi nefungujú
 
 
 
sport1 nejde  
30.03.2005 13:00 • faidra
Sport 2 mi ide noproblem,ale 1 "vypadla"asi pred 14-dňami.
 
 
 
upc ide menit karticky :( ...  
30.03.2005 12:51 • anonym
upc ide menit karticky :(
 
 
 
sport1, 2  
30.03.2005 06:43 • max
Preco je najidealnejsim riesenim iny prijimac? Nedojde k prepisaniu nahratym programom do prijimaca a na kartu? Mam s tym zle skusenosti... Prima mi uplne zmizla, niektore programy z platenej ponuky tiez... co bolo tomu na vine? Za odpovede dik!
 
 
 
V tomto pripade je to trochu zlozžitejšie.  
30.03.2005 05:33 • Silver
Karta chyta ako ako cz (poprípade sk) balík tak aj hu.Akurát Philips má rôzny verzie softwaru podľa krajiny kde je určený a bežia potom na ňom iba to, čo je pre tú ktorú krajinu určené.Na nových Philipsoch neviem ale na starých sa tieto veci dali softwareovo urobiť. Treba hľadať na rôznych sat stránkach. Potom je potrebné ešte doplniť na kartu Sport 1 poprípade Sport 2, čo je pri nových kartách celkom problém.
Ideálne riešenie: iný prijímač a stará karta.
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist