Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 12.05.2024 - 05:02:35 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Pozor !!!!  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
18.05.2005 18:09 • lubos
Objednaval som si kartu ... na tomto inzerate : Predam dekoder na prijem HBO,HBO2,Privat Gold a ine. Množstvo športových kanálov. Mam aj UPC karty a karty Czechlink. Bližšie informacie na 0910235391. Cena 4000
inter adresa :http://www.inzeraty.sk/EL/search?sc=5&w =dHlwID0gMQ==
doslo mi oskrabana karta do tel automatu v cene 4000sk , nemate niekdo stymto inzeratom skusenosti , chcel by som ho vypatrat ...
Dakujem .
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Aj ja som mal ten problem.A od ...  
28.05.2005 20:18 • dandy
Aj ja som mal ten problem.A odkial,myslim s akeho mesta ti to doslo ? Ak niekde od Revucej,Roznavy tak viem kto to je,no ale ten parchant neni skoro nikdy doma!!!!!
 
 
 
podobne  
28.05.2005 13:55 • pa
AHOJ
Podobným spôsobom som naletel aj ja, ja som však kupoval pamäť DIMM 500MB a pršiel mi balík s demoverziou akéhosi programu v cene 2500SK, bol som na polícii, neuspel som, že vraj sa to nedá vypátrať. Chalani bacha na kúpu podobných vecí cez internet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
 
máme  
18.05.2005 22:21 • fgdhgh
radi ho podávame
 
 
 
skús cez telefónne číslo uvede ...  
18.05.2005 21:02 • fosda
skús cez telefónne číslo uvedené pri izeráte, alebo prevádzkovateľa stránky možno má číslo počítača z ktorého bol podaný inzerát ,neviem či sa ti oplatí obracať na políciu keďže si sa zaujímal o nelegálnu vec!
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist