Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 12.05.2024 - 10:17:16 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
viete ako to chodí na premiumx.info?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
16.06.2005 10:19 • tomko
sorry admin ale chcel by som povedať zlú skúsernosť na tomto webe.
Ide o to že sa tam dejú čudné veci a "MrZapp" robí vo velkom "ban". Ja som sa napr. opýtal na EMU (to som písal) a dostal som "ban". Človek ktorý mi odpovedal dostal "ban". Ďalší ludia čo sa opýtali (mal som inú prezývku - tak viem) na kódiky dostali "ban". Samozrejme že som sa spýtal meilom čo sa deje - nekomunikuje!Iba raz mi odpovedal že sa mi to stalo a preto mi dal "ban" pritom som nikdy nedostal výzvu, že sa mu niečo nepáči a ani "**** "tak som sa opýtal ako niekto iný že nech vysvetlí prečo? Odpoveď: nemieni sa so mnou baviť , že je to jeho vec! (pritom pri vstupe - mi vypisovalo aby som sa spojil z adnimom). Tak som mu odpovedal že sa chová ako hitler a že II. svet vojna sa skončila. A teraz čakám odpoveď.
Ja nečakám že ma príjme s otvorenou náručou a že ma pustí. Ale ide mi o princíp. A už tam nechcem ísť.toť len aby ste vedeli a zariadili sa podla to ho
P.S.: je tam min 11 ludí banned
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
to buchtik: ono že sa mu tam h ...  
18.06.2005 17:33 • tomko
to buchtik: ono že sa mu tam hovorí o novom FW čo všetko dokáže (rozkodovanie a POSTUPY) a otázka na EMU či je to možné mu vadí a napíše že sa mi to stalo nie prvý krát (čo nie je pravda) a potom ďalší min. 11 ludia sú banned sa mi zdá divne. A pri vstupe vypisuje že sa mam skontaktovať s adnim a ja sa s ním skontaktujem a on sa ani neunúva odpovedať sa mi tiež nepáči.Tak neviem aký maš ku nemu vzťah ale to nie je fér. Však stačilo urobiť "******" alebo niečo podobné a bolo by všetko OK a ja by som vedel že som sa nemohol na to spýtať. A zmojej strany to nebolo šírnie ale otázka
 
 
 
ZAkony  
18.06.2005 11:57 • Buchtik
A ty sa cudujes, Zapa poznam osobne a v Grecku sirenie je trestne a zakony tam funguju lepe nez na SLovensku . On ma zivnost a nediv se mu.
 
 
 
hovado !!!!!!! ...  
17.06.2005 19:15 • tripsi
hovado !!!!!!!

 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist