Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 08.05.2024 - 01:46:10 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
TA3 k39 Bratislava  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
01.03.2006 14:09 • Omega X
Spravodajská televízia TA3 spustila skúšobné terestriálne vysielanie pre lokalitu Bratislava a blízke okolie na kanáli 39k. Diváci v uvedenej lokalite tak môžu signál TA3 prijímať už aj cez klasickú terestrickú anténu.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
prečo zase východniari...? ...  
02.03.2006 11:56 • anonym
prečo zase východniari...?
 
 
 
nechápete...  
01.03.2006 21:25 • Xpert
tu vobec nejde o pokrytie Bratislavy signalom. Ide o to, ze teraz uz je volny prijem TA3 mozny na uzemi Bratislavy takze kabelovi operatori su povinny zaradit TA3 do zakladneho balika. Koho to zaujima ze to nie je korektne navrhnuty a koordinovany kanal? To je zalezitost TU SR a navrhovatela-prevadzkovatela (je to jedna nemenovana spolocnost z Vranova n/T).
Radiokomunikacie s tym BTW nic nemaju !.
Ceresnickou na torte je fakt, ze sa tu jedna o kanal ktory je planovany pre Bratislavu v DVB-T...
Tak teraz si mozete z toho urobit zaver...
 
 
 
Asi má milan pravdu. Veď si ur ...  
01.03.2006 17:46 • huvo
Asi má milan pravdu. Veď si určite pamätáte tie perfektné kombinácie kanálov, ktoré sa rušili v UHF pásme s W2. Na tému "malý výkon" poviem len to, že na rušenie je vždy dostatočný aj malý výkon a potom v samotnej Bratislave nie je záujem sledovať české DVB-t? Podľa reakcií už úspešné pokusy na príjem boli a kombinácia výkonných (i keď kanálových) zosilovačov a signál na vedlajšom kanáli môžu a dá sa predpokladať, že aj iste sa rušiť budú. Nepochopil som logiku. Vlastne prečo, kde 99% domácností má nejakú KT je treba vysielať TA3, ktorá v týchto KT je? Pochopil som dobre? Je to vysielanie pre BA?
 
 
 
maly vykon  
01.03.2006 16:32 • hombre
TA3 na 39k. je urcena hlavne pre Bratislavu, je to mestsky kanal, nieco podobne ako STV1 na 31k, myslim, ze ma aj mensi vykon. Signal na Zahori je slaby, uz v Malackach sa nechyta, preto by nemal byt velky problem s rusenim z Javoriny, alebo sa mylim?
P.S.: Tiez by som si vedel predstavit vhodnejsi kanal nez je 39.
 
 
 
Pre Milana:  
01.03.2006 15:55 • anonym
:) to je zaujimava reakcia, kazdopadne sa mi paci.
Mozno na tom nakoniec aj niecopravdy bude...ved najmenej pravdepodobme riesenie je zvycajne to spravne. :)
 
 
 
39K asi preto, aby bol rušený ...  
01.03.2006 15:33 • milan
39K asi preto, aby bol rušený K40 z DVB-T Brno. Čo by telekomunikačný úrad a rádiokomunikácie neurobili pre našu spokojnosť.
 
 
 
no ja chytám TA3 cez DVB-t 66 ...  
01.03.2006 14:27 • Omega X
no ja chytám TA3 cez DVB-t 66kanál resp. cez DVB-S Slovaklink, tak ten analog beriem ako info
 
 
 
no hej ale ja som to zaregistr ...  
01.03.2006 14:24 • Omega X
no hej ale ja som to zaregistroval až dnes a tu som nič o tom nenašiel, že od 16.2. to ide :)
 
 
 
No to uz sice nie je az tak no ...  
01.03.2006 14:17 • anonym
No to uz sice nie je az tak nove info...kazdopadne doplnim, ze TA3 na danom kanali je znacne rusena kanalom 39 z Javoriny...do obrazu vznika riadkovanie a nie je to moc vyhra.
Ale niekomu to mozno postaci.
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist