Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 10:51:11 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
Digi TV info...  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
02.05.2006 17:09 • Mato
Nerad by som tu niekoho urazal ale dobre si spominam ako sa tu sirilo nejake info o tom ze reklamna kampan ako aj ceny atd sa zacne.... najprv od piatku 28.4 a potom od 1.5 a stale nic... mozno sa malo napisat ze 1.5.2007 alebo kedy :)) Ale vazne nemate niekdo seriozne info co to bude stat a presne stanice a webova stranka?? Prosim neposielajte mi web www.rdi-digitv.com...... o tom uz vieme vsedci!! Vdaka za odpovede
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 17   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
STV zatial v ponuke nie je. Uz ...  
07.05.2006 14:58 • anonym
STV zatial v ponuke nie je. Uz to tu bolo viac krat napisane. Ak chces Digi tv a chces aj STV, tak dostanes od nich terestrialnu antenu!
 
 
 
@Mato a ost. Platformu digi t ...  
07.05.2006 14:55 • anonym
@Mato a ost.
Platformu digi tv zastupuje SCC. SCC bude mat distributorov pre predaj i montaz. Takze oficko vyjadrenie od Digi tv volaj do scc alebo sa pytaj distributorov. Uz je ich zopar na nete. Staci si vo vyhaldavacoch vyhladat digi tv...
 
 
 
stv 1 stv2 v zakladnom baliku ...  
04.05.2006 20:42 • anonym
stv 1 stv2 v zakladnom baliku pani na telefone to tvrdila :good:
 
 
 
bla bla bla  
03.05.2006 21:17 • peol
Vsetci pindate a na koniec si to 90% z Vas kupi, lebo este aj posr. kablovka v hociktorom meste na slovensku nieje lacnejsia ako 400,-Sk a ktomu ta kvalita....(az na par vynimiek...)
 
 
 
miro  
03.05.2006 16:07 • Nekompromisny!
To si kde zas vycital ?! - alebo ti to povedali na telefone ?! - tak si im mal odkazat kamosko ze nech to daju ako ludia dnesnej doby vsetko pekne na NET ! - a to ze budu davat antenu na STV 1,2 tak to nech si strcia za klobuk ! - Tam kde sa neda chytit naporiadok STV tak tym vela radosti nespravili - Inak UPC zautocilo celkom v pohode lebo maju action za 499/mes. na 1rok a 30% zlavu na Premiove programy - Cize nieje to najhorsie nakolko je tam viac programov v CZ ako u Digi TV i ked je UPC otrosku drahsie ! :D
 
 
 
miro  
03.05.2006 14:00 • miro
33 programov za 290 sk.Do troch tyzdnov montaz.
 
 
 
Mato - Ha ved  
03.05.2006 11:33 • Nekompromisny!
ani ja nie som pan boh aby som vedel vsetko ?! - ale novacikom tiez neuskodi ked sem pridu aby sa najskor trochu rozkukali a potom sa pytali ! - Najhorsie je natom ze sa pytaju stale dookola aj ked je to tu napisane par riadkov nizsie alebo na druhej-tretej strane ! - ved nech sa trosku porozhliadnu a potom ked uz tu nic nenajdu tak nech sa pytaju ! - ja ich nevrzem len tak prenic zanic !
 
 
 
Suhlas 50%  
03.05.2006 10:09 • Mato
Plne ta podporujem ked posles do prd..... niekoho kto to tu hra na frajera a genia ( co mi je vcelku fuk ) ale najhorsie je to ze zavadza a pletia novacika ( ktory si bol iste aj ty aj Ja ) !! To nemam rd na vsevedkoch co tu pisu!! A preto suhlasim len na 50% s tebou lebo stojim na strane tvojej ked zdrbes frajera ale neberem ak zdbes novacika co sa mozno fakt naivne a hlupo pyta ale tak som sa pytal aj Ja... a sm tam sa tak este aj opytam ak je nieco nove a neviem o tom nic a neviem si to nikde ani najst!!
 
 
 
Mato  
03.05.2006 09:55 • Nekompromisny!
Suhlasim aj ja s tym,ze mali vydat nejake stanovisko ! - Inak nemas sa coho bat odomna ! -ak si nerobil zo seba frajera a nafukanca tak som s tebou debatoval normalne ! - Hasim hlavy len tazkym "profikom" a ludom co sa nevedia zmestit do vlastnej koze s ich chvalenkarstvom ! - no a sem-tam zjazdim nejakeho novacika ale je to v jeho prospech aby sa sam tiez niecomu priucil !
 
 
 
Suhlas...  
03.05.2006 09:35 • Mato
Suhlasim s Nekompromisnym ( aj ked musim podotknut ze nie vzdy mam rad a suhlasim s jeho vulgarnym slovnikom ) ze som mal na mysli ludi co sa tu hraju na frajerov a mudrcov co vsetko vedia a davaju info o vsetkom moznom ohladom DigiTV akoby ju riadili sami!!!! Myslim ze by bolo seriozne od vedenia a manazmentu platformy Digi Tv dat jasne a oficialne stanovisko aby zabranili reciam jedna pani povedala a neposkodzovali si svoje meno v SR este pred ich startom!! Inak tiez im drzim palce a dufam ze nastartuju normalne trhove prostredie v SR a budu prinosom a uzivia sa!!!.........a nestanu sa z nich darmozraci ako s UP*....Iak dakujem Vam vsetkym za informacie a postrehy a ak este nejake mate budem rad ak zareagujete!! S pozdravom MATO
 
 
 
Programov 33 ani nebude - mome ...  
03.05.2006 09:21 • Hannibal
Programov 33 ani nebude - momentalne je ich 31 - spolu s A+, tie zvysne 2 programy su STV-cky, na ktore sa (vraj) ponukaju terestrialne anteny (?) Kazdopadne oficialne info by vsetko vysvetlilo.
 
 
 
HiHi  
03.05.2006 01:24 • papa7
Sranda je na tom tá,že ešte nepredávajú komplety -alebo karty po slovensku.Skorej sa hodí EMU code na internet ako to začnú propagovať a zabezpečovať si predajne kartičkami.No coment
 
 
 
kovač p - pozor chlapce !  
03.05.2006 00:49 • Nekompromisny!
Boli tuna "super profici" co sa zaprisahavali ze vytelefonovali ze od piatku 28.04.06 to ma ist ! - a ked im piatok nevysiel tak sa hodili na 1.5.06 ale ani to im nevyslo ! - navyse prezentovali ze tam ma byt 33 programov ! - zial doposial je ich tam len 30 ! - Mato mal tychto dementov s vymletymi gebulami istotne na mysli !!! - takze vlastne nikto nevie presne kedy to zacne !!! - a navyse pomrdanym "profikom" sklapli huby naprazdno !!!
 
 
 
čili na ho*** ...  
02.05.2006 22:42 • anonym
čili na ho***
 
 
 
Pretože su to Rumuni, tak to celé vyzerá  
02.05.2006 20:51 • Mirec
A ani ich webová stránka je oničom - helo. Rumuni a Tatari. NEZABUDNITE, CELÝ SERVIS TAK BUDE VYZERAŤ AKO ZAČÍNAJÚ
 
 
 
Najnovšie od 8.5.2006. ...  
02.05.2006 20:29 • DIGISAT.
Najnovšie od 8.5.2006.
 
 
 
Máš aj:www.digi-tv. sk aj telef ...  
02.05.2006 20:27 • kovač p
Máš aj:www.digi-tv.sk aj telefon:0850 211 112
Ide to pomalšie-hádžu sa polená pod nohy...Ale aj v HU už je to super-i tam meškali asi 20 dní...
 
 
Celkový počet reakcí: 17 / zobrazují se: 1 ... 17

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist