Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 13:21:58 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
Počet predplatiteľov DIGI TV  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
21.05.2006 17:58 • Guest
Na stránke http://www.rdi-digitv.com/providerinfo.p hp?p=3 je uvedený neoficiálny počet predplatiteľov. Ak je to číslo pravdivé, tak UPC Direct sa takéto niečo nepodarilo na Slovensku. Po 6 rokoch ich má iba 17300 a DIGI TV 6000 predplatiteľov za pár dní. Nech to DIGI TV vychádza a prajem im to.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 17   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Caute,citam diskusiu a niekedy ...  
26.05.2006 11:30 • anonym
Caute,citam diskusiu a niekedy pochybujem o niektorych pisateloch, ako keby nemali co na starosti, ked ti nenamontuje uz neviem preco nacas, tak su neseriozni alebo maju problemy, ved niektori monteri nie su ani nejako dobre vybaveni, verim, ze niektory amater sa snazi to urobit asi aj zodpovednejsie, ja som mal takeho,ze som ho hned po hodine vyprevadil k dveram.Potom mi to namontovali ini, namontovali mi to v termine do 3 tyždnov a som moc spokojny, aj sa mi omluvili, ze to skor nebude, mali male problemy, maju telefon 0902-849071.
 
 
 
Očierňujúca kampaň od UPC.  
25.05.2006 06:40 • anonym
Myslím si, že to nie sú až takí debilní ľudia. Skôr to vyzerá tak, že majú rozum a nechali si tie negatívne príspevky zaplatiť od UPC. Ako inak by mohli hodnotiť to, o čom nemajú ani poňatia. :mad: :bad: :mad:
 
 
 
No ved dobre ale  
23.05.2006 23:11 • Kompromisny!
vysvetli to debilom prveho stupna co len ociernuju a vlastne nevedia ani oco sa jedna!-to len tupci mozu to odsudzovat nakolko sa to ete ani naporiadok nerozbehlo a uz popredu vedie ze je to ksunt-ale hajzlici a velky machri su uz raz taky!-proste jednoducho debilny ludia!!! :bad:
 
 
 
re:  
23.05.2006 20:24 • anonym
6000 je cislo odpovedajuce prijatym objednavkam
I 1002 ma BEAM smerom na strednu a juhovychodnu europu VELMI DOBRY
kvlaita signalu u HUF ovela lepsia ako u UPC, predpokladam, ze na SVK to bude obdobne
SETOP BOX je parovany s pristupovou kartou, bezne riesenie, pri NAGRAVISION uplne bezne, u slusnych poskytovatelov tiez, casom pravdepodobne aj riesenie aj pre ine prijmace, nez dodavane spolocnostou, zatial jednoznacny sposob ako aspon na cas znemoznit vychcancom laborovat s pirtskym prijmom.
STV1 a STV2 je JASNE uvedene na strankach, ze sa jedna o terestrial,takze ziadna klamliva reklama
viac nemam co dodat
 
 
 
U poniektorích PPV to spárovan ...  
22.05.2006 23:00 • Jano
U poniektorích PPV to spárovanie aj funguje - ale 6000 predplatiteľov Digi TV sú tupci! a nie obyčajní, ale provotridní! - ím to "presne" nefunguje
 
 
 
Mili znalci digitalneho vysielania  
22.05.2006 22:00 • Kompromisny!
Teda vlastne tupci!-a nie obycajni ale prvotriedni!- a vy akoze neviete ze skoro kazda platforma PPV ma aj svoje vlastne "Set Top Boxy" - a dokonca poniektore to maju presne tak sparovane ako DigiTV!-Tak ak ste to doteraz nevedeli pani mudrlanti tak uz to viete!-co za tupci -(poniektori)sa to tu stretli v rozhovore o DigiTV az dych vyraza!
 
 
 
6000 u obchodníkov  
22.05.2006 21:26 • Vlado
6000 to je pravdepodobne číslo na sklade u obchodných zástupcov.
 
 
 
mozno sa jedna o 6000 objednav ...  
22.05.2006 16:00 • anonym
mozno sa jedna o 6000 objednavok :) ktovie, uvidime az zacnu montovat
 
 
 
Pokud je funkčnost služby, kva ...  
22.05.2006 14:41 • anonym
Pokud je funkčnost služby, kvalita signálu, dostupnost družice a přijímač bez CI slotu a karta co nefunguje nikde jinde - debilina, tak to se opravdu nemáme o čem bavit. Dobré je taky obviňovat někoho z nenávisti a nadávat mu přitom do idiotů a volů. Vidím že na žádnou diskuzi se nezmůžeš a tak to tady taky zabalím. Škoda, čekal jsem od tebe aspoň nějaké argumenty, ale tím, že jsi je nenašel, jenom potvrzuješ moje podložené výtky k jinak velmi lákavé (cenově) nabídce placené televize, která mohla v případě lepšího startu získat lepší pověst.
:(
 
 
 
Znalý  
22.05.2006 14:27 • Jano
Ja sa tu s tebou o debilinach nejdem nijak byvit-ty si napisal svoj nazor,ja svoj a tym to hasne.Len tvoje argumenty su nejak velmi cudne a postavene na hlavu,ja som chcel len tolko tebe povedat.Mne je to jedno co a ako to je a bude,len neznasam nenavist s ktorou si ako prvy ty zacal o niecom co nevies na 100%
 
 
 
Jano, jsi trapný, jak přivoláv ...  
22.05.2006 13:05 • Znalý
Jano, jsi trapný, jak přivoláváš duševně chorého Nekomprominého místo abys vyvrátil mé tvrzení nějakými rozumnými argumenty. Já neříkám, že není UPC drahé - sám ho nemám, ale jen jsem reagoval na vycucané z prstu číslo o 6000 abonentů Digi TV na Slovensku, což není 100% pravda. Asi ani ty nemáš Digi TV, co vím, tak těch co jim chodí karta je minimum. Nabídka je sice levná, ale satelit nic moc pozice, daleko od Astry a Hotbirdu na multifeed, 17 či 19 programů na 1 transponder taky nesvědčí o kvalitě - asi budou kostečky jako v UPC. Přijímač Humax nemá slot CI, kartu nepoužiju (narozdíl od UPC) v jiném přijímači, jak v tom pronajatém, STV1a2 je klamavá reklama, v paketu není a nebude. Také další slovenské či české stanice nehrozí. No a že nepůjdou do Čech jsem si zjistil dotazem přímo u nich, v Bratislavě. Tak prosím tě, se uklidni a na obhajobu služby kterou asi nemáš a jen si o ni slyšel, si připrav rozumnější argumenty. Já fandím jakékoliv dostupné televizi, ale to co se zatím předvádí, mne kromě ceny ještě nepřesvědčilo. Jsem však přístupný slušným a věcným argumentům, takže jsi na tahu ;)
 
 
 
ano ale maju mega vacsinu v ka ...  
22.05.2006 12:04 • anonym
ano ale maju mega vacsinu v kablovke okolo300000klientov...
 
 
 
Znalý má pravdu, Celé Digi TV ...  
22.05.2006 11:11 • anonym
Znalý má pravdu, Celé Digi TV a UPC je pre malé deti...
 
 
 
MA PRAVDU ...  
22.05.2006 10:41 • anonym
MA PRAVDU
 
 
 
Ludia-Neviem preco  
22.05.2006 10:05 • Jano
Nezasiahne Kompromisny! na takeho vola ako si ty by mal urcite svojsky nazor.Si jednoznacne UPCeckovy prevratak a ku vsetkemu robis zo seba velkeho prechytreleho Ceskeho idiota.-Tak nerob zbytocne hanbu Cechom.
 
 
 
Těch 6 tisíc lidí jste vzali k ...  
22.05.2006 09:27 • Znalý
Těch 6 tisíc lidí jste vzali kde? Myslím si, že se dá spočítat na prstech jedné ruky, kolika lidem to chodí. Nejsou funkční SK karty - nechodí v Humaxu, lidé nemají sepsanou smlouvu, ale je jen tlf. kontakt na ně - prostě zatím je to mizerný rozjezd. A na Digi TV v ČR zapomeňte - na Slovensku jsou jen, protože SCC je dceřinná společnost RSC, nikam dál se nechystají, nemohou zvládnout ani Hu ani SVK. Taky s dalšími CZ a SVK televizemii nepočítejte, nejsou peníze, ani zájem, prostě pod lákavou cenovou kůrkou se skrývá poněkud kyselé a prohnilé jádro!
 
 
 
Souhlas - a at uz brzo rozjedo ...  
22.05.2006 00:15 • Jenyk
Souhlas - a at uz brzo rozjedou nabidku i pro CZ! :good:
 
 
Celkový počet reakcí: 17 / zobrazují se: 1 ... 17

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist