Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 12:41:54 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
A znova Digi  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
24.05.2006 09:22 • Netrpezlivý-laik
Vy všetci šikovní a múdri,poradte :) !Digitv mám objednanú 3,5 týždňa.Rád by som vedel,tí ktorím už ide ,v ktorých lokalitách Slovenska bývajú.Ja smer Senec.Ako to,že to ešte nemám. :mad: Viacerí píšete o distribútoroch,kde ich nájsť,ich web stránka o nich ani nechyruje :( Za odpovede vopred ďakujem!
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 14   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Dnes to montovali v Novej Bani ...  
26.05.2006 15:39 • anonym
Dnes to montovali v Novej Bani - okres Zarnovica - poriadny naval ...
 
 
 
Caute, namontovali mi to v ter ...  
26.05.2006 11:03 • anonym
Caute, namontovali mi to v termine do 3 tyždnov a som moc spokojny, aj sa mi omluvili, ze to skor nebude, mali male problemy, maju telefon 0902-849071. :good: :good: :good: :) :) :)
 
 
 
Neviete kto je distributor v o ...  
26.05.2006 09:57 • Makyno
Neviete kto je distributor v okrese NZ ?
 
 
 
oprava  
25.05.2006 18:33 • fsat
hbo+cinemax-370
 
 
 
UPC vyhralo dali mi zľavu na 1 ...  
25.05.2006 18:31 • fsat
UPC vyhralo dali mi zľavu na 18 mesiacov.
zaklad-499sk
b-plus- 1sk
hbo --370sk
 
 
 
uz mam digi tv tri dni :-) o ...  
25.05.2006 14:52 • dan
uz mam digi tv tri dni :)
okres Rimavska Sobota
 
 
 
uz mam digi tv tri dni :-) o ...  
25.05.2006 14:52 • anonym
uz mam digi tv tri dni :)
okres Rimavska Sobota
 
 
 
Ano viem že potom UPC 799,-  
25.05.2006 07:30 • anonym
ale nevadí, lebo je tam toho viac, napriklad ma nebavi vecne cakat na kluce CABO TV, kde su moje naj MTV kanaly, Direct to ma, DIgi TV nema, ale samozrejme to je každeho vec čo pozera a co nie. kolko ludi tolko chuti
 
 
 
V Prievidzi a okolí to ponúka ...  
25.05.2006 06:24 • anonym
V Prievidzi a okolí to ponúka www.rk-sat.sk a tiež namontujú hneď. Telefón je tam 0905275819. Včera som s nimi volal a informoval som sa. :good:
 
 
 
V Košiciach to ponúka www.aeri ...  
24.05.2006 19:35 • fsat
V Košiciach to ponúka www.aerial.sk.prídu namontujú okamžite.
 
 
 
PS1: na ich ofic sa nic nepise ...  
24.05.2006 18:12 • anonym
PS1: na ich ofic sa nic nepise o 6000 nasich zkaznikoch , kde si to tam nasiel , pisu len o rumunskom trhu
PS2: po akci UPC 6000 na jeden rok su dalsie mesacne poplatky 800Sk/mes
 
 
 
Obrovska nevyhoda Digi-TV  
24.05.2006 17:24 • Qwerty
Teda okrem toho, ze slubuju slubuju a nic nerealizuju, je napr. aj to, ze dodavaju prijimac bez modulatoru. Tzn. ked mam doma 4 TV a natahany rozvod signalu, tak si musim dokupit externy modulator za cca 1000-1500 Sk, co kazdy slusny satelitny prijimac ma v sebe. A ani to by nevadilo, keby sa dala ich karta pouzit v ktoromkolvek inom prijimaci s moznostou dekodovania v ich systeme, lenze oni "sparuju" kartu s prijimacom a vraj to je prave ten problem, preco to trva tak dlho - "nestihaju" sprarovat ... Vsetky informacie mam z netu, nakolko na vlastne zariadenie cakam a cakam a cakam a cakam a cakam ...
 
 
 
Minimalisticka firma  
24.05.2006 13:12 • anonym
No vies co? ja cakam tiež kedy mi zavolaju uz treti týžden, ale som skalopevne rozhodnutý že im poviem nech si to nechaju. Asi si zaplatim UPC na rok za 5990, mam svoj vlastný prijmač takže mi v tom pobežia aj české aj slovenské a dokonca aj madarske programy, kvoli kotrým som prave chcel digi tv, nehovoriac o tom že DIGI TV vyradilo z ponuky madarske TV2 lebo nemaju licenciu na šírenie. Sklamali ma trosku.
 
 
 
Minimalisticka firma  
24.05.2006 13:02 • Qwerty
Firma prevadzkujuca Digi-TV je evidentne minimalisticka a plne dodrzuje zasadu, ze za malo penazi malo muziky. Ako inak vysvetlit fakt, ze nahanaju klientov cez inzeraty a reklamu v telke, dokonca vydaju aj oficialne stanovisko, ze uz maju 6 tis. alebo aj viac klientov, ked takmer vsetci tito klienti su len a len na ich zoznamoch zaujemcov o tuto sluzbu. V skutocnosti totiz realna distribucia prijimacich zariadeni a realne pozerajucich klientov sa da ratat mozno na desiatky alebo maximalne na stovky. O tisicoch nemoze byt ani rec. :mad: Nespokojny a niekolko tyzdnov cakajuci klient :mad: Az kym ho to neomzri a nezrusi sluzbu skor ako ju realne zacal aj pouzivat :mad:
 
 
Celkový počet reakcí: 14 / zobrazují se: 1 ... 14

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist