Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 26.04.2024 - 17:10:04 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

PremiumX
Chaos v digi tv  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
25.05.2006 10:51 • anonym
Dna 3.5 som si obiednal digi tv.Po 3 týžnoch ticha som tam zavolal a bolo mi oznámene že som hovoril s nekompetentnou osobov a nemaju ma v databaze.Zo zaciatku si totiž nepitali rodné čislo a bozneho vas do databazy nezaradia.Bolo mi prislubené že sa to pokusia urýchliť.Po 4 dnoch som si vyhladal zoznam dilerov .Diler ktorý býva 4 km odomna mi povedal že z Bratislavy ešte žiadnu objednavku nemá ,že nemá čo robiť a zákaznikov si hlada sam.Znamená to že sa mam zaregistrovať v Bratislave a sam sa postarať o to aby som to vobec mal? Viem pochopiť že maju nápor zakaznikov ale vim aj to že to nezvladaju.Nebiť tej ceny tak by sa dlho neohriali.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Dobrá rada  
14.06.2006 15:16 • TiBi
Doporučil by som ti, aby si využil čas do inštalácie a začal sa učiť pravidlá slovenského pravopisu... lebo tvoj pravopis je hrozny...
 
 
 
Co sa tu tolko stazujete Caute ...  
26.05.2006 11:22 • anonym
Co sa tu tolko stazujete Caute, namontovali mi to v termine do 3 tyždnov a som moc spokojny, aj sa mi omluvili, ze to skor nebude, mali male problemy, maju telefon 0902-849071. Možno podla polohy Vasho bydliska namontuju aj skor.
 
 
 
ja osobne som si tu sluzbu obj ...  
25.05.2006 11:23 • Luk
ja osobne som si tu sluzbu objednal pred tyzdnom a uvidim ako dlho cakat budem ja. moj nazor je taky, ze im treba dat cas nech sa trosku najdu co chu robit i ked odtial potial. je pravda ze kéd chcu prist na nas trh, tak oficialne spustenie sluzby a nasledovny predaj kariet, prijmacov mali spustit, ked uz mali mat vsetko 100% oskusane a overene ze to fakt funguje a nie riesia tie problemy a cuduju sa sa ze im primac nekomunikuje s kartou az, ked im to oznami zakaznik, lebo tym skodia sebe a nie nam.
 
 
 
Ale organizovaný  
25.05.2006 11:10 • sdtgfuj
Inak by si časom nedostal to po čom sa tvoja peňaženka vyvetrá. Kto sa stará ten má. Ostatní píšu vyššie uvedené bludy.
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist