Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 25.05.2024 - 03:10:31 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
Da sa objednat digi tv v ZH???  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
19.06.2006 14:22 • anonym
Zdravim.Chcem sa spytat ci sa v Ziari nad Hronom da objednat digi tv.Dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 10   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
kvalita digitv  
24.06.2006 10:00 • fad
Vazení, ked to tu citam, ake mate nazory na kvalitu DIGI TV, tak si myslim, ze by ste mali nahanat montaznika, ktory montoval supravu .............................Asi bola montaz prevedena podla "oka" a potom to aj tak vyzera vysledok na vasej obrazovke. Hovorim to preto, ze pri cestach po Slovensku vidim tak asi 40 percent nekvalitne nastavenych suprav, ci uz na UPC DIRECT, DIGI TV a inych.Nekvalita sa ukaze pri zhorsenych prijmovych podmienkach,,,,nastavit supravu podla "oka" sa da, ale prirovnam to asi k nastaveniu motora podla "ucha" a podla motor testera. Ak mate problem, volajte 0902 849071
 
 
 
mozno len treba lepsie citat.. ...  
20.06.2006 16:10 • anonym
mozno len treba lepsie citat... UPC malo KED VSTUPOVALO !NA TRH neporovnatelne horsiu kvalitu, nez ma teraz DIGI-TV, az po rokoch to zlepsili, takze teraz je sice pravdou, ze DIGI-TV zaostava, ale velmi rychlo to napravia
 
 
 
ani by som nepovedal  
20.06.2006 13:40 • anonym
velmi by som netrrdil že ma DIGI TV lepšiu kvalitu ako UPC, skor si kupte normalne televizory
kvalita DIGI tv je na urovni signalu v klasickej kablovke, takže nic moc... avsak za tie peniaze.....
 
 
 
mam to aktivne skoro mesiac a ...  
20.06.2006 10:32 • anonym
mam to aktivne skoro mesiac a mozem povedat, ze kvalita je priemerna, vzhladom na latbu povedal by som vcelku dobra.. samozrejme, nedosahuje niektore parametre inych, ovela drahsich a rozsirenejsich zahranicnych DTH sluzieb, ale da sa ocakavat, ze sa to bude postupne zlepsovat... z teraz objednali dalsi TP, kvli vstupu do CR a vraj budu objednavat dalsi TP, aby mohli zvysit datove toky na primarnych kanaloch pre jednotlive krajiny...
 
 
 
Dá...  
20.06.2006 09:26 • anonym
...z osobnej skúsenosti môžem potvrdiť nevalnú kvalitu!
 
 
 
obohrata pesnicka... rychlo st ...  
20.06.2006 07:19 • anonym
obohrata pesnicka... rychlo ste zabudli , s akou kvalitou k nam vstupovalo UPC... uz teraz ma DIGI-TV lepsiu kvalitu, aku mali oni vtedy, nehovoriac, ze mas prve 3 mesiace zadara, ktore si oni dali na doladenie detailov...
 
 
 
Dá...  
19.06.2006 21:52 • anonym
ale pozor na kvalitu!
 
 
 
ON ALE MYSLEL u nejakeho deale ...  
19.06.2006 21:45 • anonym
ON ALE MYSLEL u nejakeho dealera PRIAMO, len samovrah je ochotny cakat 4 - 5 tyzdnov pri objednavke cez infolinku, ked to moze mat do niekolkych dni cez dealera
 
 
 
DIGI TV sa dá objednať na celo ...  
19.06.2006 20:14 • anonym
DIGI TV sa dá objednať na celom Slovensku, čo je Žiar výnimka????
 
 
 
Dá AV Servis,p.Štubňa ,oproti ...  
19.06.2006 17:42 • Miloš
Dá AV Servis,p.Štubňa,oproti Lune,na poschodí.
 
 
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist