Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 10:52:03 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
Čo sa deje s digi TV ?!?!?!?!?!  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
24.06.2006 23:32 • anonym
Pred asi mesiacom a pol som si objednal digi TV, zapisali si ma, povedali že sa mi ozve technik, odvtedy nič. 2X som to na infolinke urgoval, vždy mi povedali že už sa mi technik určite ozve a stále nič!!! Skoro 2 mesiace!!!!!
Čo sú to za blbí podnikatelia ktorým som už mohol skoro 2 mesiace platiť a oni na to se... ?!?!?
Potom sa naši podnikatelia sťažujú že neprosperujú. Vraj Slovensko je malý trh. Neni, oni sú neschopní!!!!!
Keby toto videl management digi TV, asi by neboli radi čo sa deje na tomto debilnom banánovom Slovensku...
Máte niekto podobné skúsenosti?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 35   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
Motáž DIGI-TV je v pohode  
18.07.2006 08:48 • randal
Ja som z PO. DIGI-TV som si namontoval sám asi za 20 min a ide to O.K. Obraz je tiež dobrý. Zmluvu som podpisal v jednej predajni v PO, dostal som všetko k montáži a vec bola hotová. Takže DIGI-TV som mal za pár hodín. Parabolu som montoval prvýkrát v živote. Dá sa všetko, len treba chcieť.
 
 
 
to som ja  
01.07.2006 15:22 • lili28
ten anonym 15:20 som ja, zabudla som sa podpísať... :)
 
 
 
pre Súbor  
01.07.2006 15:20 • anonym
no to viem aj ja že je to káblovka ved to je ešte lepšie, aspoň si ušetrím priestor na balkóne :D kedže tam už nič nebudú montovať, a ozaj mi to už hned aj spustili na druhý deň, konkurenčný boj im pomohol ;)
Jedine je mi ľúto že tam neni AXN,ináč mi tam nič mimoriadne nechýba+ oproti digi majú všetky české programy
 
 
 
RE:Lili  
30.06.2006 10:21 • Súbor
UPC Direct máš na 1 rok 5990 SK
To je kablovka za 199 SK
 
 
 
no takže dnes som sa definitív ...  
29.06.2006 23:21 • lili281
no takže dnes som sa definitívne na digi-TV vykašľala nakoľko som zistila, že nová akcia Rozšírený súbor od UPC za 199,- mesačne s viazanosťou na 19 mesiacov a garanciou ceny na 18 mesiacov platí nielen pre úplne nových zákazníkov UPC ale aj pre nás čo sme mali doteraz základný súbor. ;) ;) Takže ešte aj ušetrím 100-ku mesačne a nebude žiaden problém s montážou ani vypadkami signalu ani s čakaním ako to bolo u digi-tv celých 6 týždňov. Dnes som sa teda cez infolinku odhlásila zvláštne vôbec ich to neprekvapilo asi sa to deje vo veľkom počte a hneď sme aj poobede boli nahlásiť zmenu u UPC a malo by to fičať už od zajtra, tomu hovorím rýchlosť vybavenia zákazníka :good: :good: Nakoniec aj ten príchod digi-TV na Slovesnko bol predsalen na niečo dobrý- UPC má konkurenciu a urobila skvelú akciu, dosť zvláštne ked ešte pred rokom sa pri neustálom dvíhaní cien oháňali tým, aké majú rastúce neustále náklady---a teraz to zarazu ide aj za 199Sk mesačne? aspoň vidno akí sú to tiež zdierači....no ale nateraz som na 18 mesiacov spokojná.
Držím palce a veľa trpezlivosti tým, ktorí ešte stále čakajú na montáž od digi-TV :D
 
 
 
pre Súbor  
26.06.2006 20:04 • lili281
ten link poznám ale tých dealerov tam je len v počte 4 ks , v Ba je tam uvedený akurát ten AB sat , ktorý už nerobí. volala som aj Marek Velšmid -CDR, ale ten mi povedal že robí momentálne pre MA,PK a o BA neuvažuje.....takže ďalší dealer pre celú BA už nijaký nie je ??? to by bolo dosť smutné....
 
 
 
Digi TV  
26.06.2006 19:31 • anonym
Ja si od nich zoberiem Digi TV a namontujem si ho sám
Iné východisko momentálne neni.
Alebo mi ho oni namontujú do vianoc.
 
 
 
BA Digi TV  
26.06.2006 19:24 • Súbor
www.kike.sk/dealer.htm
 
 
 
lili z BA  
26.06.2006 18:49 • lili281
please, ak niekto má kontakt na dealera digi Tv v BA tak mi pošlite na lili281@azet.sk, čakáme už pomaly 6 týždňov , dnes som zase volala aj dealerovi AB sat- vraj už to nerobia, lebo im neplatia, potom na infolinku že čo dalej a nevedeli mi dať žiaden kontakt na inú dealerskú firmu ani povedať kedy by to mohlo byť či za další mesiac dva alebo pol roka, tak som im pekne vynadala že hlavne že majú super reklamu v Tv a potom nič z toho.......už uvažujem aj nad zrušením objednávky a určite nie som sama. Takýmto prístupom si zákazníkov určite nezískajú!!! Je to organizačne a finančne celé nezvládnuté! Na jednej strane im stále beží brutál kampaň v telke (nie za málo penazí) a na druhej si nevedia vybaviť vzťahy s dealermi a neplatia im, hotový bordel,....ako už býva na Slovensku zvykom
:mad: :mad: :mad:
 
 
 
problem v DIGI samotnom...ked ...  
26.06.2006 16:54 • anonym
problem v DIGI samotnom...ked sa chova k potencialnemu dealerovi ako k poslednemu psovi, nech necakaju, ze sa im budu firmy trhat po ich "ponuke".
Ja chapem, ze pre zakaznika je to zaujimave..aj mna sameho zaujala sluzba svojou cenou...ale po precitani akoze dealerskej zmluvy som si povedal, ze sa mi to neoplati.
Je to moje rozhodnutie...,kto to chce montovat, nech montuje. Ja ich dotovat nebudem.
 
 
 
to bong  
26.06.2006 14:50 • anonym
prijmacov je dost, ide o to, kolko objednal dealer
 
 
 
tu nejde o latobnu nechopnost ...  
26.06.2006 14:48 • anonym
tu nejde o latobnu nechopnost Ty magor! mali si precitat zmluvy, za co dostanu a za co nedostanu zaplatene a kedy...
 
 
 
Tak ste mali pravdu s tým nepl ...  
26.06.2006 14:45 • anonym
Tak ste mali pravdu s tým neplatením a je mi už jasné prečo sú také čakacie lehoty: volal som nemenovanému dealerovi a povedal že už prakticky digi tv neinštalujú lebo im digi TV odmieta zaplatiť nainštalovaných zákazníkov, takže všetko je jasné. Fakt sme banánová republika, niekto tu rozbehne takýto biznis a hneď na začiatku je platobne neschopný... Asi sa fakt treba odsťahovať a zhasnúť po sebe... :-(
 
 
 
Rovnako aj u mna...  
26.06.2006 12:32 • bong
No kamos, ja som na tom rovnako... hlavne ze deklaruju instalaciu do 3-4 tyzdnov.
Pred 1/2 hodinou som volal "dealerovi" a ten ma v jednom zozname nevedel najst ..potom ma nasiel niekde inde... a povedal ze som 33 v poradi (pomyslel som si-hura..to bude uz tento tyzden..) potom mi zahlasil,ze tento tyzden im pride 50! prijmacov a ze sa to musi podelit v LM a RK, sklaplo mi teda naprazdno... Neviem preco sa DIGI-TV vobec pusta do niecoho,ked nemaju prijmace... oblbuju ludi...
 
 
 
Digi TV  
26.06.2006 12:12 • Súbor
RE:anonym
Na začiatku ešte aj teraz UPC má problémi
Ja som čakal na montaž 6.týždňov
2 dni dovolenky som vybral nič
potom prišli vtedy ked nikdo nebol doma.
Dalšia vec mal som zrušené odovzdal som im všetko
aj tak mi UPC ešte nadalej posielali 799 SK pošt.pou.
po troch mesiacoch prišli na to aj oni.
Kvalita niektoré programy na**vno
časté 2-3 sekundové výpadky obrazu atd.
 
 
 
sa mi tu paci, ako tu kazdy ub ...  
26.06.2006 11:53 • anonym
sa mi tu paci, ako tu kazdy uboziak nadava na DIGI TV ale pritom by si mal najprv nabuduce precitat, co podpisal
 
 
 
aerial docasne nerobi, od piat ...  
26.06.2006 11:53 • anonym
aerial docasne nerobi, od piatku
 
 
 
RE: poldo  
26.06.2006 11:48 • Súbor
Skus Aerial.sk Košice
 
 
 
Dikez :-) ...  
26.06.2006 10:29 • anonym
Dikez :)
 
 
 
Dealeri Digi TV  
26.06.2006 10:25 • Súbor
www.kike.sk/dealer.htm
 
 
Celkový počet reakcí: 35 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist