Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 13:22:54 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
illusion m3/conax sa zopsuuuul,  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
19.07.2006 20:53 • Andy
Hele,vie niekto ako napravit,alebo co sa stalo z mojim ,,przijemnikom'' ked: Po naladovani programu ,,TXT'' som ladoval program ,,Subtitle'' a v dvoch tretinach mi oddisiel kde? do ?!
Proste pri zapnuti ,,power'' ,mi zasvieti cervena na stotinu secundy a potom tri krat zelena a ,,noc''.
Mal uz niekto taky shit / deby... problem s prijimacom ,,illusion m3 ? Ak ano ,prosim,nehanby / te sa a napis mi ked chces aj na ,,,ivan275@excite.com,,.Proste som z toho JUUUUUUJ mierne vyvedeny...Este aby som dopllllnil,dopllllnil ,programi som ,,download'' / oval, z www.datcom.com.pl ,,{ {{FUCK THEM}} ... z / Pliky... Napis // te...,poradte,ukludnite / znicte / !
Andy

<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
FirmWare  
23.07.2007 11:54 • robo
co je to za program Firmware
 
 
 
Odišla ti pamäť prijímača..mus ...  
21.07.2006 21:06 • anonym
Odišla ti pamäť prijímača..musí nahrať flash JTAG
 
 
 
Nic nepomohlo: Podla odhadu repare / mana.....  
21.07.2006 18:22 • Ivan
Podla odhadu repare/mana z dnes, bude to asi zdroj... A budem chudsi o 800 kg / ks. Akoby som nebol stihli dostatocne ..joj.joj .. = { nie TV ani zenske vzdychy ,podla Zelezneho } ! Andy
 
 
 
Vrele dik, za radu k oprave ,,illusionm3/ko nax''.  
20.07.2006 17:59 • anonym
Tvoju radu podsuniem,niektoremu z priatelov,ktory sa snad lepsie rozumia danej veci /poprave ,ci ,,download out'' ....
Aj ked by som radsej privytal,keby Si my napisal na moj e-mail ,,,ivan275@excite.com, to kvoli tomu aby som mal o tomto probleme trosku jasnejsie. Diiiiik ! , anyway , Andy
 
 
 
Re:illusion m3/conax sa zopsuuuul  
20.07.2006 12:56 • anonym
Daj odoslať v loaderi FlashCleaner a až tak zapni M3 do zásuvky. Počkaj kým sa nahrá a M3 sa resetne,musí blikať na červeno a zeleno a až ked bude len zelena blikať možeš zase nahrať Firmware. ;)
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist