Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 12:41:30 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
Voľné programy  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.08.2006 15:22 • maťo
Poraďte, prosím, úplnemu laikovi. Digi TV mi nainštalovali minulý týždeň. Všetko funguje v poriadku, ale podľa mňa by som mal chytať aj nejaké voľné programy navyše (napr.Nautik, BBC World), ale nemám ich. Predpokladám, že je to preto, lebo mám na prijímači prednastavených len 8 transpoderov Digi TV. Podľa návodu (Hyundai) by sa mali dať editovať aj ďalšie, ale nedarí sa mi to.
Vie mi niekto pomôcť?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
odkaz  
11.08.2006 22:57 • manu
Skus stranku www.digitv.ic.cz. Ta sa venuje Digi-Tv.Pozri sekciu Hyundai.
 
 
 
:)  
10.08.2006 11:38 • anonym
tak vidis, nemoze byt kazdy taky macher ako si ty, tak si tu mohol aspon napisat ten postup pri mazani za 1 minutu.
 
 
 
anonym-a to si popri vymazávan ...  
08.08.2006 12:16 • jaspa
anonym-a to si popri vymazávaní ešte varil obed a venčil psa?alebo si si pomedzi to pospal?vymazanie 250 programov mam hotove MAXIMALNE za 1 minutu
 
 
 
Nautik  
08.08.2006 12:12 • anonym
daj si vyhladat vsetky stanice, ale budes mat potom chaos pretoze ti najde aj kodovane, ktore nie su pristupne pre digi-tv a kopu radii. Ja som to tiez tak spravil a 2 hodiny som potom vymazaval kodovane programy, ktorych naslo zhruba 250 z toho som vybral nejakych 55 volnych ktore mam nastavene v pamati a z toho asi 5 su blbosti, ktore pravdepodobne tiez vymazem.
 
 
 
no ak maš uložených iba 8 tran ...  
08.08.2006 10:56 • jaspa
no ak maš uložených iba 8 transportérov,tak nenaladiš nič nové-musiš si ich tam ručne povkladať-pozri sa hore do zoznamu družíc a zoznam kanálov na tejto družici-ak pridaš nové transportéry,nie je problém,aby si prijímal aj iné-FTA programy,ktoré nie su sučasťou ponuky digi-tv
 
 
 
preskenuj si cely 10-02 malo b ...  
07.08.2006 15:46 • anonym
preskenuj si cely 10-02 malo by ti to najst
 
 
 
V instalačním menu: manuálníhl ...  
07.08.2006 15:46 • jenda55
V instalačním menu: manuálníhledání ,definice uživatelem (potom aby nehledal zbytečně kódované:všechno - FTA)
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist