Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 06.05.2024 - 08:16:58 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Uplink pre satelit  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
22.01.2007 12:34 • Peter
Má niekto skúsenosť s možnosťou ovládania satelitu zo vzdialených priestorov pomocou diaľkového ovládana. Ak áno pridajte typ alebo schému. Je to vhodné pre prepínanie kanálov mimo dosahu satelit.príjmača.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
mam to, kto by to vedel urobit?  
23.01.2007 10:12 • Peter
http://www.hw.cz/Teorie-a-praxe/Konstruk ce/ART1280-Jednoduchy-IR-transceiver.htm l
 
 
 
ja  
22.01.2007 21:26 • poldo
Je to tak, ja tak isto ovládam druhý televizor v spalni. Satelit mám v obyvačke a ked idem do spalne, zoberiem si len dialkové a normálne môžem cez neho všetko zadávať a ovládať satelita pozerať telku v spálni. Je len toto na figu , že ked ja som v izbe a manželka v spalni musíme pozerať obaja ten istý program alebo kanál. :D ;) :good:
 
 
 
Ludia, prosim vas! Take zaria ...  
22.01.2007 20:55 • reno
Ludia, prosim vas!
Take zariadenie je normalne v predaji - ja ho mam napriklad doma a pouzivam ho uz viac, ako dva roky.
Prenasa mi AV od prijimaca v obyvacej miestnosti do pracovne, kde mam druhy TVP.
Z pracovne naspat prenasa signal dialkoveho ovladaca satelitneho prijimaca a tak mam v ruke DO (od satelitneho prijimaca) a zapinam/vypinam satelitny prijimac, prepinam si kanaly, menim hlasitost, zadavam kluce...
Navyse, tymto istym zariadenim ovladam este aj videorekorder - ma az tri kanaly na ovladanie zariadeni cez tri DO.
Cena? 2.100 Sk s DPH.
 
 
 
skus stranku www.elweb.cz a sp ...  
22.01.2007 17:36 • nerew
skus stranku www.elweb.cz a spytaj sa na fore tam. je tam plno ludi co by to urcite zmakli.
 
 
 
Neviem čomu nerozumiete. Je to ...  
22.01.2007 16:43 • anonym
Neviem čomu nerozumiete. Je to jasné. Myslím si, že také zariadenie nepredavajú. Podla mňa to ale nieje nereálna vec. Dobrý rádioamatér by to zmákol.
 
 
 
Môže to byť zaujímavé, ale pre ...  
22.01.2007 16:30 • beny
Môže to byť zaujímavé, ale prepáč uniká mi zmysel celého tohto.Nerozumiem prečo chceš sedieť v kuchyni a mačkať DO.
 
 
 
vysvetlenie  
22.01.2007 14:41 • Peter
Satelit signal rozvadzam do 3 miestnosti spolu so signalom kablovky, DVD, a PC.
Ked budem sediet v kuchyni navolim si na tv kanal satelitu a dialkovym si prepnem
prislusny sat. kanal. Mala by to byt krabicka ktora prijma signal zo satelit. dialkoveho ovladaca a prenesie radiom alebo nekao inak /moze byt aj kablikom/ku
mojmu satelitu a tam druha krabicka vysle signal na senzor satelitu. VIE NIEKTO POMOCT?
 
 
 
... si to nepochopil, on nechc ...  
22.01.2007 14:00 • jj
... si to nepochopil, on nechce prenasat av signal, ale chce univerzalne DO pracujuce na Radio systeme (nie na klasickom IR) ...
 
 
 
ano  
22.01.2007 13:56 • anonym
cez bezdratovyn prenos av tv signalu,mame ho v ponuke
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist