Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 00:41:47 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
DIGI TV  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
11.02.2007 22:02 • Vlado
Ako je to s vlastníctvom prijímacieho kompletu po ukončení viazanosti? Ak by som ukončil zmluvu, komu ostáva zariadenie vo vlastníctve? Užívateľovi (teda ja), alebo poskytovateľovi (teda DIGI TV)? Zo zmluvy nie je jasné, či po dodržaní viazanosti prechádza prijímač do vlastníctva užívateľa. Tak isto nie je jasné, ako to je s dekódovacou kartou. Veď aj po ukončení viazanosti by mala fungovať na STV 1 a STV 2 ? Prosím o Váš názor. Ďakujem. PS: Kam treba zasielať návrhy na nové programy v ponuke, keď DIGI TV na e-mail reaguje len zriedka? Ďakujem :)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Ospravedlňujem sa  
11.02.2007 22:55 • anonym
No je to tak trochu pravda, ale ak DIGI TV chce získať zákazníkov, tak predpokladám, že aj investuje. To urobilo aj O2. Nikto nevie, či sa náklady vrátia, ale ide o boj s konkurenciou. Súhlasím, že je toho dosť, čo ponúkajú, ale kvalita je zatiaľ ... Programy sú dobré. PS: ten Hyundaj za veľa aj tak nestojí, en som ho chcel dať rodičom, ale zatiaľ neuvažujem o zrušení :)
 
 
 
Nechcel by si toho trochu moc? ...  
11.02.2007 22:45 • beny
Nechcel by si toho trochu moc?
Za rok zaplatíš asi 3000 sk ,a za to by si chcel po roku mať zadarmo prijímač ,a kartu na STV,ktorá sama stojí 3000 sk.A to si ešte rok pozeral okolo 50 programov.
Nemyslíš si že si to s tým "podrazom" trochu prehnal?
 
 
 
Podraz  
11.02.2007 22:27 • Vlado
To je teda podraz, ja som si myslel, že to ostáva vo vlastníctve všetko, až na kartu, tak, ako je to u mobilných operátorov. Veď tie telefóny sú podstatne drahšie, ako ten podradný Hyundai HSS-1169NA. Môj vlastný strong je 3x taký lepší, len sa tam nedá dať tá karta DIGI TV. Radšej by som bol, keby som mal CI (CAM) modul na negravision spárovaný s kartou. ;(
 
 
 
Po ukončení ti zostane parabol ...  
11.02.2007 22:13 • beny
Po ukončení ti zostane parabola ,konvertor+káble.
Prijímač a kartu musíš vrátiť.
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist