Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 06.05.2024 - 02:35:29 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
cs link a skylink  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
28.06.2007 21:46 • divák
prečo sa ohradzujú prevádzkovatelia Cs linku a skylinku autorskými právamy veď v prihraničných oblastiach dokonca až do 100 km od hraníc sú chytatelné progtamy či na jednej alebo druhej strane. Každý tu rozpráva o emuláciách, veď nech vypnú terestriálne vysielanie a každému občanovy nech umožnia prostrednictvom cat. sledovať slovák-slovenské programy a čech zas české.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
škoda na niečo  
29.06.2007 23:56 • anonym
reagovat vždy sa nájdu nejakí truhlíkovia,ktorí všede boli všetko videli a všetko počuli.../Divák nech sa len díva a nerieši technicko právne aspekty vysielania.../ JA som predsa nič neriešil,len som napísal ako toFUNGUJE inde to je všetko.Ja sa pozerám na kodovaná programi legálne mam kartu!!!Ja tu nešpekulujem ako sa dostat k sledovaniu rôznymi podvodmi.Ak niekto na to nemá nech sa pozera von oknom to je zadarmo..Ja na rozdiel od niektorych mám aj windows OS legálny.A -Kluče-potrebujem,ked si potrebujem odomknut zámok od domu..To je všetko-Bodka. :)
 
 
 
A jeste by mohli odkodovat rek ...  
29.06.2007 22:11 • D2MAC
A jeste by mohli odkodovat reklamni bloky :mad:
 
 
 
som za to, aby sa v nocnych ho ...  
29.06.2007 21:18 • jj
som za to, aby sa v nocnych hodinach na STV2 signal nekodoval, aby som mal dostupny monoskop v nekodovanej digitalnej kvalite, dakujem !!!
absurdum, debilum - kto sa nevyzna v technickych aspektoch a financnom pozadi vysielania, nech si ide tliachat do krcmy :warning:
 
 
 
Divák nech sa len díva a nerie ...  
29.06.2007 19:59 • anonym
Divák nech sa len díva a nerieši technicko právne aspekty vysielania...
 
 
 
Kodováno - volné nekodováno  
29.06.2007 19:00 • Vlada
Kodováno - volné nekodováno, už tu bylo a dělalo to velké problémy s mrznutím přijímačů při změně z volného vysílání na kodované a naopak Tak od toho aspoň ČT a udělala dobře upustila.
 
 
 
Autorské práva  
29.06.2007 16:14 • Palo
asi neplatia pre všetkých nakoľko Slovinské sat. vysielanie 1,2 cez hotbird nie je vôbec kodované a dokonca k anglickému originálu dávaju slovinské titulky..Každý normalný štát poskytuje svojím/a nielen ím/občanom aspon z časti nekodovane vysielanie.verejnoprávnej televízie,a čo sa nedá zakoduje..Pozrite sa na 1.program.Chorvatskej-Tv vlastna produkcia beži volne!!!Len CZa SK koduju aj monoskop!!!To znamená uplne všetko...A to by nemali..
 
 
 
re  
29.06.2007 08:42 • naj C-SL
1./Bohužial licencie a s tym spojené frekvencie nepustia.
2./ Zisky - hlavna pricina
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist