Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 05:40:16 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
FW 2,49 +orig. karta skylink  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
12.07.2007 19:04 • anonym
Jak vám funguje orig. karta skylink ve čtečce 7100pgu po zavedení nového FW2.49? Přestala totálně fungovat. K jakému FW je potřeba se vrátit aby pracovala? Díky
A ještě jeden dotaz. Vyřeší se vše bez ohledu na FW zakoupením originálního modulu cryptoworks pro tuto kartu?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 17   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
odkodovat skylink  
12.08.2007 18:16 • Mila
neví někdo jak se daji odkodovat slovenské programy skylink.dík
 
 
 
Tak ten sken jsem zkusil vymaz ...  
14.07.2007 17:12 • bigcaspar
Tak ten sken jsem zkusil vymazal znovu netáhl a nic:)Tak to asi nechám a koupím kartu....Jinak bych byl rád o radu na T.S.mám stažené PX_TPS_AUS_V212.zip a asi už je i novější verze samozřejmě...( v tý době jsem to zkoušel na tuhle verzi)ale nepodařilo se mi na 7100PGU rozchodit. Mám trvale spojené přes USB i křížený kabel a net, ale nějak to nenatahovalo ty kl....nevím, jak dát na sebe kontakt abys to nemusel prezentovat tady.....což asi nechceš.:)
 
 
 
Pokud ti nejde Čt1 v e...tak h ...  
13.07.2007 19:23 • anonym
Pokud ti nejde Čt1 v e...tak ho vymaž a udělej nový sken ..Stačí ruční vyhledání .
Pak červeným tlačítkem na kterémkoli cs kanálu ,třeba na Čt2, potvrď ID.
Já mám také 7100PGU používám FW 2,49,protože na něm jede T*S, Pr***r a vůbec se neseká ani při záznamu. Na kartu skylink používám modul a nemám žádný problém.
 
 
 
Má někdo zkušenost s modulem c ...  
13.07.2007 16:45 • anonym
Má někdo zkušenost s modulem cryptoworks na dvě karty? Koukal jsem na to v nabídkách na netu....Jedna karta se tam dá celá a druhá se vylomí a ve velikosti jako je v mobilu se zasune do druhého otvoru....Má to někdo odzkoušené? chtěl bych tam dát skylink a czechlink, který asi v budoucnu stejně zakoupím...A když už jsem u toho czechlinku je lepší Gital nebo Trade and technology? Cenově jsou na neomezenou dobu skoro stejné....
 
 
 
ČT1  
13.07.2007 16:40 • anonym
Mě překvapuje že v e......jdou všechny kanály, teda Čt2,Nova, Prima, ale ČT1 se nechytá. Nedokážu to pochopit. Jsou věci mezi nebem a zemí....Samo že jsem vše nastavil jinak by ty ostatní nešly....:)16 nul na začátku:)Mám 7100PGU...
 
 
 
ČT1 v e... funguje,musíš však ...  
13.07.2007 14:47 • anonym
ČT1 v e... funguje,musíš však nahrát nový SoftCam,nebo opravit CS L... Key .
 
 
 
Ještě k FW od Zotose.. pokud s ...  
13.07.2007 12:04 • zne2001
Ještě k FW od Zotose.. pokud soubor začíná PIMGxxxxx, obsahuje i klíče pro EMU v přístroji. Pokud začíná jenom IMGxxxx, obsahuje pouze aktualizaci firmware bez aktualizace klíčů. EMU přijímače na kódovaní CW zrovna nepoužívám, nemohu posoudit. Používám Dragon CAM a ofiko kartu - Gitalku
 
 
 
Jo a ještě jedna věc:-) jde vá ...  
13.07.2007 11:03 • anonym
Jo a ještě jedna věc:) jde vám ČT1 v e.....?:) Všechny fungují jen ČT1 se nechytá...
 
 
 
Zdar a děkuji za rady. Vidím, ...  
13.07.2007 10:59 • anonym
Zdar a děkuji za rady. Vidím, že po těch extempore je tu spousta slušných lidí, se kterými je možné probrat různé problémy....Dopadl jsem tak, že jsem se musel vrátit k verzi 2.35 a pak karta skylink začala makat. Je to ale škoda, že nelze využít vyšší verzi, i když jsem v ní nenašel nic nového, ale je to jen názor laika. Asi se poohlédnu po originálním modulu cryptoworks nebo mi někdo poradí jinou lepší čtečku?:)
 
 
 
Ten druhý je náplň pro EMU :-) ...  
13.07.2007 06:33 • zne2001
Ten druhý je náplň pro EMU :). K těm verzím FW Já se musím pokaždé vrátit k verzi 2.37 (PX7100PGU + GITAL), s jinou verzí mě dekódování touto kartou dobře nefungovalo :(
 
 
 
dva soubory....  
13.07.2007 01:18 • anonym
Mám ještě jeden dotaz v v zazipované složce např IMG_7100PGU_EU_V0247.zip jsou dva soubory, které je samo potřeba rozbalit jeden se jmenuje IMG7100PGU_EU....... a druhý soubor má jméno 20070610_p2(for PVR model....obojí jsou BIN soubory....do STB posílám jen ten první: Je potřeba poslat i ten druhý a na co je? Jinak na tuhle verzi (2.47) karta skylink v 7 100 PGU se nechytá....
 
 
 
Orig. karta skylink ve čtečce ...  
12.07.2007 20:13 • anonym
Orig. karta skylink ve čtečce jede na FW2.47, ale nevím jestli jede na všech typech
PX. Na modulu cryptoworks pojede na každé FW.Na FW2.49 orig. karta skylink ve čtečce nejede.
 
 
 
pokud si nevspomenes kdy si na ...  
12.07.2007 19:40 • Vaclav Klaus
pokud si nevspomenes kdy si naposled aktualizoval a slo to, tak bys mohl skouset vice starsich verzi dokud se karta v ctecce zas nerozbehne
 
 
 
no jo ale od koupě jsem ho zas ...  
12.07.2007 19:24 • anonym
no jo ale od koupě jsem ho zase několikrát aktualizoval...
 
 
 
mozna se to da podle serioveho ...  
12.07.2007 19:20 • Vaclav Klaus
mozna se to da podle serioveho cisla prijmace
Ja ten prijmac nemam takze ti presne nereknu
 
 
 
Když nejhorší je, že jsem si z ...  
12.07.2007 19:13 • anonym
Když nejhorší je, že jsem si zapomněl napsat tu verzi, která tam byla předtím...a předchozí to nebyla - zase tak často naektualizuju....Dá se to někde zjistit nebo s kterou verzí vám to funguje?
 
 
 
Zakoupeni orig. modulu by to v ...  
12.07.2007 19:09 • Vaclav Klaus
Zakoupeni orig. modulu by to vyresit melo, skus se vratit ke starsi verzi softu a napis jestli se to rozbehne
 
 
Celkový počet reakcí: 17 / zobrazují se: 1 ... 17

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist