Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.04.2024 - 08:55:50 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Prosim o radu chcem kupit neja ...  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
05.08.2007 13:33 • Suhaj
Prosim o radu chcem kupit nejaky dobry satelitny primac s EMU ktory neni taky drahy a aby sa dalo nieco na nom odblokovat?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 12   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Zas to nevidím tak černě to CIGI  
06.08.2007 16:27 • AZBOX001
Kdo chce sledovat CIGI tak si může pořídit předplatné , kdo si rád hraje a chce hrát s přijímači a nahrávát tam softy a má v pláni koupit nový tak si myslím že AZBOX je to dobrá volba , A myslím si že CIGI určitě pojede na tom hodně dlouha ......
 
 
 
Nevím jestli umí Digi tv (ani ...  
06.08.2007 14:29 • beny
Nevím jestli umí Digi tv (ani ho nechci -mám od DIGI TV Slovakia kabelovku).Já jenom že na každém foru jsou z AZ boxu všichni na větvi. Příští týden se má objevit na trhu a dobře že nevyhazují své příjmače z oken protože je to prý mašinka jaká tu ješte nebyla.To kvůli Digi?Možná za týden pojede na všech přijímačích.Ono to asi nebude tak horký ,necháme se překvapit.Jinak na tom Openboxu mám odkodováno tolik že to nestačím sledovat, od D+,TPS AU,Premiére,přes Polsat,maďaři , atd..Digi mi až tak nechybí.To jsem zvědavý jak potom budou ti samí nadávat na kvalitu Digi tv.
 
 
 
@beny  
05.08.2007 22:39 • anonym
umí tvuj Openbox digi tv?...
 
 
 
Ne tak zcela, jedná se o simul ...  
05.08.2007 22:00 • Jaivan
Ne tak zcela, jedná se o simulcrypt, cryptuje i v Mediaguard 2...
 
 
 
Nevím ale mám takový dojem ,že ...  
05.08.2007 21:56 • beny
Nevím ale mám takový dojem ,že D+ koduje v Nagra.Pánové, mohli by jste mi říct ,co je na tom AZ BOXu tak fantastického? Co umí víc než třeba můj Openbox?
 
 
 
Nevím kdo čemu rozumí ale  
05.08.2007 20:28 • AZ
nějaký anonym píše že nejde nic ze SECA a na druhé starně na www.azboxfiles.com píšou že je tam D+ AU , tak tady něco nehraje ...
 
 
 
Mam pocit ze to bylo formulova ...  
05.08.2007 19:35 • ® D2MAC
Mam pocit ze to bylo formulovano jinak..Ze vy si myslite ze jsem jeliman je sice hezke ale nejdrive se zamyslete nad sebou Jelimane X 2
 
 
 
TAk co sa da na nom odblokovat ...  
05.08.2007 18:20 • anonym
TAk co sa da na nom odblokovat ide na nom D+, TPS, Premiere, DIgi TV a Polsat ci sa mylim lebo sa velmo nerozumiem tomu?
 
 
 
@Antijaivan  
05.08.2007 17:53 • anonym
Ja bych o nem hodne popremyslel,nejde napriklad nic ze systemu Seca Megiaguard a Irdeta.Jinak ostatni ma schvostnou podporu.Mozna casem,ale zatim pry nejdou.
 
 
 
FAsa tak to je velmo dobra spr ...  
05.08.2007 17:15 • anonym
FAsa tak to je velmo dobra sprava vravis , ze o tyzden tak diky ale som pocul, ze v nom nejde D+ ci to neni pravda?
 
 
 
AZBOX S710... Ten prichádza na ...  
05.08.2007 16:56 • Antijaivan
AZBOX S710... Ten prichádza na český a slovenský trh budúci týždeň a myslím, že pôjde na odbyt ako teplé rožky... Cena cca 3300,-Kč a je v ňom celý kŕdeľ EMU-ov...Od D+ až po Cigy TV...
 
 
 
Ja mam ILLUsion M5 ale neviem ...  
05.08.2007 13:46 • Suhaj
Ja mam ILLUsion M5 ale neviem rozmyslam o inom
 
 
Celkový počet reakcí: 12 / zobrazují se: 1 ... 12

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist